Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, nők, asszonyok! Mire...

Lányok, nők, asszonyok! Mire vagytok a legbüszkébbek az életetekben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Arra, hogy bár nagyon sz@r gyerek-és fiatalkorom volt (bár most is fiatal vagyok még:), de nem süppedtem bele a depibe, a szorongásba és a szuicid gondolatokba, hanem olyannyira sikerült talpra állnom, hogy most a munkám során már én segítek embereken.
2011. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ki az aki itt mindenkit lepontoz?


Mindenesetre én vagyok "büszke", hogy teszek az álmaimért, céljaimért. Örülök az iskolai sikereimnek, hogy sikerül fenntartanom az összes jó barátságomat (fantasztikus emberek) és habár szörnyű dolgokon mentem keresztül mindig sikeresen talpraálltam. Hatalmas munkák ezek de talán megéri:)


L/19

2011. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a gyönyörű kislányomra és a szerelmemre a férjemre, a kutyusokra, akiket megmentettem az utcáról, mindent közösen értünk el a férjemmel, soha senkitől nem kértünk/kaptunk semmit.
2011. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hm... eddig a műveltségemre. Bár van még fényeznivaló rajta. Jó is lesz elfoglaltságnak még néhány évig.
2011. ápr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hát ezekből a válaszokból nem sokat tudtunk meg hogy ki mire büszke, mert a családot meg a gyereket ne vegyük már ide

azt a munkanélküli cigányok is tudnak csinálni

2011. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!