Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék gyorsabb és...

Hogyan lehetnék gyorsabb és "csapat centrikusabb"?

Figyelt kérdés

Szombaton megyek próbanapra,konyhai kisegítőnek,dolgoztam már ebben,mert a szakmám amúgy szakács,pár szezont dolgoztam le,de volt olyan,hogy 1 hónapot vagy csak 2 napot,mert azt mondták nemvagyok elég gyors.

Hogyan változtathatnék ezen? Hogy legyek gyorsabb és csapat centrikusabb?

Amúgy 22 éves lány vagyok és elég érzékeny,ha rám pirítanak egyből rossz kedvem lesz és már nemis úgy állok egy-egy feladathoz.Hogyan erősíthetném magam?

Dolgozni meg muszáj,mert ez a szakmám,jól esne egy kis segítség vagy tapasztalat valakitől.


Köszönöm szépen.


2011. ápr. 5. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyorsaság csak gyakorlat kérdése. Otthon gyakorold a szeletelést, úgy, hogy mindig próbáld egy kicsit gyorsabban csinálni, mint korábban.

A csapatcentrikusság meg odafigyelés kérdése.

A negatív kritikára meg próbálj úgy reagálni, hogy azért is meg akarod nekik mutatni, hogy te jó szakács vagy. Nem lehet egyből átállni, de nem lehetetlen.

2011. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yuda ***** válasza:

Csapat centrikusság azt jelenti, odafigyelsz a mások munkájára is, együtt dolgoztok, nem félrevonulsz és csak magadéval törődsz

- pl. ha te már készen vagy, keresed kinek segíthetsz, vagy ellenkezőleg:

-azért gyorsíts éppen, mert a többiek rád várnak és akkor vagytok kész, ha mindenki befejezte.


A gyorsaság pedig valóban gyakorlat és akarat kérdése: ha eléggé begyakoroltad, rutinná válnak a mozdulataid akkor akaratilag gyorsíts.

2011. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!