Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged nem idegesít, hogy itt...

Téged nem idegesít, hogy itt az oldalon egy csomószor egy beteg, kopasz kislány fotójával kérik az adód 1%-át?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva engem nagyon... és nem csak itt, hanem ezermillió helyen ez folyik. Állandóan lelkifurdalást akarnak nekem okozni. A hajléktalanokkal, az árva kutyákkal és gyerekekkel, és a betegekkel. Mintha azt akarnák, hogy érezzem magam szarul, hogy nekem nincsenek ilyen gondjaim.
2011. ápr. 8. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
dehogynem. ha lehetne, most felpontoznám a kérdést. főleg az utolsó mondatoddal tapintottál rá a lényegre
2011. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ABP-t használok.

Az ilyen idegesítő szarokat azonnal letiltom és nem kell többé nézegetnem.


[link]

2011. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Húúh ezt le is töltöttem :) amugy engem is idegesít,engem például nyomaszt...
2011. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es köszi! :)

2-es köszi! Letöltöttem én is a programot! :D

2011. ápr. 8. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki mosolyog itt rám premier plánban ?

Engem is mindig nagyon elszomorít, egyetértek veled, kérdező.

2011. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17.47 egyébként nem is tudom mi a groteszkebb... ha egy leukémiás kisgyereknek azt mondják: "mosolyogj kicsim, mert reklám lesz belőled" vagy ha mondjuk húzok egy kopasz parókát egy egészséges kisgyerekre, és ő a reklámarc... egyik jobb, mint a másik :S
2011. ápr. 8. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

17:17, ezek köszönet a linkért. :)


A kérdezőnek: de, állatira idegesít, bár engem az összes többi reklám is.

2011. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most is itt vigyorog, ahogy ezeket a sorokat írom. Rohadtul idegesít, mert nem azért jöttem fel az oldalra, hogy más nyomorát lessem. Tényleg folyton ez a lelkiismeret-furdalás keltése. Sajnálom őket, de nem élhetek 24/ 7 gyomorgörcsben mások szenvedése miatt.
2011. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy lelkiismeret furdalásod legyen. Én ismertem a régi kopasz gyerek családját. nullással levitték a haját, nem volt beteg, viszont jól keresett. már felnőtt.


ettől eltekintve, ha van rá módod, segíts. én sem vagyok gazdag, de rendszeresen elviszem a vöröskeresztnek a kinőtt ruháim.

2013. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!