Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy kis felmérés! Hogyan/Min...

Egy kis felmérés! Hogyan/Min hallgatsz zenét?

Figyelt kérdés

-mp3 lejátszó

-számítógép

-CD

-Vinyl

-egyéb


A kérdés másik része, hogy milyen módon hallgatsz zenét. A zene csupán háttérzaj, utazás közben, esetleg kizárólag arra figyelsz.


2011. ápr. 13. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

- számítógépen ha itthon vagyok

- telefonon és ipodon, ha nem.


Ha itthon vagyok csak afféle "háttérzaj", bár ez nem igazán megfelelő leírás - simán éneklem, miközben játszom/házit írok/hobbiimmal foglalkozom, stb. Szóval nem mindegy mi megy, mindig ami passzol a hangulatomhoz.

Ha utazom általában csak a zenére figyelek. Ha sürgős olvasnivalóm van az egyetemre, akkor előfordul, hogy előveszek mellé egy könyvet is, akkor már tényleg háttérzajnak minősül :)

2011. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A telefonomon hallgatok zenét, agybedugós fülessel. Általában háttérzajként tömegközlekedésen.
2011. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

számítógépről. mp3at.

youtube - ról.


rádiót nem hallgatok. (a stilusomban nem is sugároz)

kocsiban nincs is lejátszó. (pedig csak 2 (esetleg 4) hangszóró kellene. mert fejegység az van. dobozban porosodik. ez mp3 as cd lejátszó lenne.


régen nagyon számított hogy szóljon a zene. ekkor még szalagos magnók voltak. 2000elött

majd 2000-ben vettem egy szintén szalagos walkmant. mondhatnám sok lelki erőt adott. utazás közben is. (igaz igy kizártam a külvilágot. de elégedett voltam a belső világommal. pc -m az kb 8 -9 éve van ettől fogva hallgattam mp3 ban zenéim. állandóan szóljon alapon. internet 2,5 éve van talán a youtube is használatba lett fogva. (már nem mindig állandóan szoljon alapon) de most már sokszor csendben is internetezgetek.

2011. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számítógépen és telefonon szoktam. Legtöbbször arra koncentrálok, ritkán szokott háttérzaj lenni.
2011. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itthon számítógépről mp3-at, ha nem vagyok otthon iphone-ról.

Általában háttérzaj, olyan értelemben hogy olyan sosincs hogy csak ülök egy helyben aztán zenét hallgatok, közben netezek, tanulok, stb, de azért figyelek a zenére is.

2011. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számítógépen, vagy hifi tornyon keresztül cd-ről. Illetve autóban mp3 cd-ről. Ha zenét hallgatok, akkor azért mert érdekel amit mond, amiről énekel, tehát semmiféleképpen nem háttérzajként.
2011. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itthon a gépről (főleg youtube-on, néha sajátgépről).


Úton-útfélen telefonról.


Hol háttérzaj, hol tényleg arra figyelek csak, ez attól függ, hogy mit hallgatok, és hogy közben csinálok-e valamit. De elég ritka, hogy csak egy dologra figyelnék, az oké, hogy a fülemet leköti a zene, de a többi érzékszervemmel is kezdenem kell valamit.

2011. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom szinte mindenki digitálisan hallgat zenét, bár gondoltam, hogy ilyen válaszok fognak érkezni. A kérdést csak azért tettem fel, hogy megerősítsem magam, de még mindig nem tudtam. Én eddig CDn illetve vinyl-en hallgattam zenét, elég szép gyűjteményem van, de most sajnos el fogom adni, pénzhiány miatt, és át kell állnom a letöltésekre. Nem tudom elfogadni, de muszály lesz, nem tudom elképzelni, hogy az jó is lehet. Köszi a válaszokat. Még írhattok ha szeretnétek.
2011. ápr. 13. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát letölteni egy zenét olcsóbb, egyszerűbb. XD

Én szeretem a bakeliteket, de nincs mivel lejátszani se. CD-re max mp3-ban írtam ki, de inkább a merevlemezen van.

Általában nálam is háttérzaj.

Amúgy praktikus dolog az mp3, elfér a zsebedben sok szám, nem zavarja, hogy döcög a vonat, és van rengeteg minőségileg is jó tömörítési, digitalizálási lehetőség - bár ha nincs 100ezred egy fejhallgatóra, akkor olyan mindegy. :D

2011. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
számítógép,telefon. :)
2011. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!