Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nyolcadik kerületben milyen...

A nyolcadik kerületben milyen lakni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ott lakni, valahol közel ahhoz a piachoz. Nektek van valami tapasztalatotok?
2011. ápr. 17. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ősszel egy három napos továbbképzésbe jártam fel a nyóckerbe. Ez idő alatt két bűncselekmény történt a közelben.

Hááát...

2011. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a Teleki téri piacra gondolsz, még nappal is elég necces környék. Egy barátom lakik arra, többször kötöttek már belém cigányok. Éjjel pedig csőre húzott fegyver nélkül semmiképp nem mennék arra.
2011. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tetris ***** válasza:
100%

Tök jó ott lakni! Ha van 4-5 pitbullod, gépfegyvered, légelhárító ágyúd, atombombád. Éjszaka is simán mehetsz akárhova, feltéve, hogy van veled tizenegynéhány kopasz, kigyúrt, felfegyverzett gorilla.

A lakást se fogják feltörni, ha van acélbetétes, tizenkétponton záródó trezorlakásod. A kocsid is épségben marad, ha nem veszel.

2011. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A józsefvárosira gondoltam. Utolsó: csak nem ennyire gáz a helyzet?:D Azért jártam már ott, és senki sem kötött belém.
2011. ápr. 17. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már, azért ne túlozzunk!


Mi már egyszer laktunk ott 4 évig és most ismét a VIII. kerületben lakunk. Annál a piacnál :-) szerintem a józsefvárosira gondolsz, a kínai piacra.

Vannak utcák, amikbe tényleg nem szabad költözni, ha gondolod szívesen segítek ebben. De vannak kifejezetten jó környékek is (Palota-negyed), de nyilván ott a lakásárak is olyanok.

Mi fél éve lakunk itt újra. Máshol sosem tudtunk volna ekkora lakást venni, ennyiért.

Egyébként a mellettünk lévő lakás pont eladó :-)

2011. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ:)

Igen, a kínaira gondoltam:) Hát, igazából nem most mennék, csak ilyen pár év múlva. Én még sosem laktam arrafelé, csak én szeretem azt a városrészt, és érdekel, hogy túloznak-e azzal kapcsolatban az emberek, hogy ott még nappal is veszélyes kimenni. De akkor nem vészes, nem?

2011. ápr. 17. 18:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, én csak azt tudom mondani, amit én tapasztaltam.

Vitathatatlan, hogy nem kevés arrafelé a kisebbség... megvannak azok az általuk igen sűrűn lakott területek a kerületben, ahol valóban nem szeretnék éjszaka, egyedül sétálgatni.

De összességében nem olyan gáz. Azok mondják ezt, akik nem laknak ott, max egyszer már az életben jártak arra :-)

A lakásárak most eléggé lent vannak, érdemes lenne mostanában gondolkodni ezen. Amúgy pedig állítólag a piac környéke is rehabilitálva lesz lassan, sokat fog javulni a helyzet.

2011. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi:) Azért remélem az ázsiaiak maradnak.:) Hát, akkor szerintem körülnézek majd, hogy mi a helyzet, milyen lakások vannak.
2011. ápr. 17. 19:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok, azért én nem kétszer jártam arra, mégis azt mondom, hogy nem jó környék. Volt, hogy fényes nappal akartak leszedni a bicikliről a Golgota téren. A 24-es villamos népességéről meg ne is beszéljünk :D Kevés olyan hely van a nyolckerben, ahova szívesen megyek. Földrajzilag tényleg jó, a barátomtól szoktunk indulni, ha a városba megyünk, jobb, mint tőlem, a külvárosból. De valóban nem biztonságos ott éjjel.
2011. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 fibula7 válasza:

"Vannak utcák, amikbe tényleg nem szabad költözni, ha gondolod szívesen segítek ebben"


Legyszi nekem segits mert en ott talaltam eleg olcso lakasokat es ird le hova ne koltozek? email: fibula@bk.ru

legtobet amit talatam valami magdolna utca meg dioszegi samuel meg ijesmi.

2011. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!