Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Öngyilkosságot megkísérlő...

Öngyilkosságot megkísérlő emberek mit szóltok ehhez, az évek távlatában?

Figyelt kérdés

Akkor tudna valaki öngyilkos lenni, amikor nincs olyan ember az életébe, akivel őszintén kölcsönösen fontosak egymásnak, de amikor már van ilyen ember, akkor olyan érzelmek törnek elő irányába... hatalmas szeretet... elkeseredettségünk hatására.

Ezzel olyan érzelmek létére akarok utalni, amikről nem is tudjuk, hogy bennünk lehetnek, és az ember barátoktól való elkülöníthetetlenségét feltételeztem ezáltal.


2011. ápr. 29. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Lefordítanád ezt esetleg valamilyen emberi nyelvre?
2011. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Arra gondolsz, hogy az öngyilkosoknak át kellene gondolniuk azt, hogy még jöhet olyan ember, aki iránt ilyen érzelmek ébredhetnek bennük?

Ha erre gondolsz, akkor erre csak azt tudom mondani, hogy aki olyan mély elkeseredettségben van, az már nem tud erre gondolni. Biztos volt már iszonyatos hasfájásod. Tudsz olyankor a boldog békességre gondolni?

2011. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!