Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel a politika,...

Nagyon érdekel a politika, hogy lehet valakiből politikus?

Figyelt kérdés

Aki a Minisztériumban dolgozik stb. Mit kell ahhoz tanulni, hogy valakiből politikus legyen?

Légyszí ne hurrogjatok le a tudatlanságom miatt.


2011. máj. 2. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
G*cinek kell lenned. Szomorú, de csak akkor van esélyed érvényesülni.:(
2011. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, mit kell tanulni, nem azt, hogy milyennek kell lenni.
2011. máj. 2. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom egyetemen valami politológia szakot kell választanod...onnantól meg én se tudom
2011. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
jogi egyetem szerintem ... de erre pontosan én is kíváncsi vagyok ...
2011. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem így tudom. Pl. sokan közgazdászok és maga Obama is valami bölcsészszakot végzett, de a lényeg, hogy nem politológiát tanult.

Szerintem annyi az egész, hogy be kell lépned egy pártba és lesned kell a nagyfőnökök kívánságait, meg ki kell építened a kapcsolatokat, segget kell nyalnod, be kell tenned az ellenzéknek, építeni a pártot (az erkölcsöt felejtsd el) és így érvényesülni. Nem tudom, máshol ez hogy megy de amennyire én tudom, Mo.-n ez a helyzet.

2011. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hivatalosan semmit, mert bárki lehet választó és választható sajnos műveltségi cenzustól, pszichológiai alkalmasságtól, erkölcsiségtől függetlenül. Már csak emiatt is egy rakás szar az egész tartalmilag teljesen üres látszatdemokráciánk. Gyakorlatilag pedig valóban leginkább jogászok, politológusok, tanárok (mint az első módszerváltás utáni miniszterelnökünk és privatizátorunk, Antall József) közül kerül ki a legtöbb politikus. Volt jogon fél év politológiám, ott is ezeket nevezte meg a legfőbb rekrutációs bázisként a tankönyv. Remélem tudtam segíteni. Egyébként a legfőbb, hogy szabad piacban hívő, elvakult kapitalista, atlantista, szociáldarwinista, cionista és globalista-transznacionális nagyvállalatok érdekeit érvényesítő pszichopata legyél, ezek az érdekcsoportok irányítják kb. a világot meg ezek pakolják hatalomba a politikusokat. Szóval zsidókról, multikról, kizsákmányolásról, az USA-ról, Izraelről minimum egy rossz szót se, ha politikusnak készülsz. Ha pedig EMBER tudsz maradni, akkor világnézettől függően az LMP megmaradt normálisabb része, kalózpárt vagy a Jobbik jöhet szóba. A "szakma" előnye még, hogy a magyar ember egy birka szar, aki bármit lenyel és akivel BÁRMIT megtehetsz. Lásd most a trafik ügyet.
2013. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Előttem előtti: Elnézést, hogy kötekedek, de Obama elnök alkotmányjogász, nem bölcsész. A közgazdászt kihagytam, de az sem egy rossz tipp.
2013. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hivatalosan semmit, mert bárki lehet választó és választható sajnos műveltségi cenzustól, pszichológiai alkalmasságtól, erkölcsiségtől függetlenül. Már csak emiatt is egy rakás szar az egész tartalmilag teljesen üres látszatdemokráciánk. Gyakorlatilag pedig valóban leginkább jogászok, politológusok, tanárok (mint az első módszerváltás utáni miniszterelnökünk és privatizátorunk, Antall József) közül kerül ki a legtöbb politikus. Volt jogon * két fél év politológiám, ott is ezeket nevezte meg a legfőbb rekrutációs bázisként a tankönyv. Remélem tudtam segíteni. Egyébként a legfőbb, hogy szabad piacban hívő, elvakult kapitalista, atlantista, szociáldarwinista, cionista és globalista-transznacionális nagyvállalatok érdekeit érvényesítő pszichopata legyél, ezek az érdekcsoportok irányítják kb. a világot meg ezek pakolják hatalomba a politikusokat. Szóval zsidókról, multikról, kizsákmányolásról, az USA-ról, Izraelről minimum egy rossz szót se, ha politikusnak készülsz. Ha pedig EMBER tudsz maradni, akkor világnézettől függően az LMP megmaradt normálisabb része, kalózpárt vagy a Jobbik jöhet szóba. A "szakma" előnye még, hogy a magyar ember egy birka szar, aki bármit lenyel és akivel BÁRMIT megtehetsz. Lásd most a trafik ügyet.
2013. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hivatalosan semmit, mert bárki lehet választó és választható sajnos műveltségi cenzustól, pszichológiai alkalmasságtól, erkölcsiségtől függetlenül. Már csak emiatt is egy rakás szar az egész tartalmilag teljesen üres látszatdemokráciánk. Gyakorlatilag pedig valóban leginkább jogászok, politológusok, tanárok (mint az első módszerváltás utáni miniszterelnökünk és privatizátorunk, Antall József) közül kerül ki a legtöbb politikus. Volt jogon * két félév politológiám, ott is ezeket nevezte meg a legfőbb rekrutációs bázisként a tankönyv. Remélem tudtam segíteni. Egyébként a legfőbb, hogy szabad piacban hívő, elvakult kapitalista, atlantista, szociáldarwinista, cionista és globalista-transznacionális nagyvállalatok érdekeit érvényesítő pszichopata legyél, ezek az érdekcsoportok irányítják kb. a világot meg ezek pakolják hatalomba a politikusokat. Szóval zsidókról, multikról, kizsákmányolásról, az USA-ról, Izraelről minimum egy rossz szót se, ha politikusnak készülsz. Ha pedig EMBER tudsz maradni, akkor világnézettől függően az LMP megmaradt normálisabb része, kalózpárt vagy a Jobbik jöhet szóba. A "szakma" előnye még, hogy a magyar ember egy birka szar, aki bármit lenyel és akivel BÁRMIT megtehetsz. Lásd most a trafik ügyet.
2013. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!