Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy 'páwa'?

Mit jelent hogy 'páwa'?

Figyelt kérdés

Láttam facen egy deszkás ilyen punk feeling lányt, és az egyik képen be volt göndörítve a haja.Az egyik barátnője meg odaírta neki komiba hogy: szép meg inden, de páwa:$$

Na most ez mit jelent?


2011. máj. 4. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Pólus Árkád Westend Aréna...ezek plázák ahol a páwák vásárolnak :D ilyen kurv*divatos cuccokat hordanak v vmi ilyesmi xD
2011. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ÓÓÓó köszönöm szépen a választ :)))
2011. máj. 4. 19:29
 3/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz :)
2011. máj. 4. 19:30
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

" Pólus Árkád Westend Aréna...ezek plázák ahol a páwák vásárolnak :D ilyen kurv*divatos cuccokat hordanak v vmi ilyesmi xD



Szerinted ez a válasz hasznos.


Ez a válasz 86%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:26"



Így igaz, nem értem hogy miért "csak" 86%... Ja meg másik jelentése hogy a páva az az ilyen színes-díszes madár, úgy mint a "páwák"

2011. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Felpontozva :)^^ ELső voltam...
2011. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A madarat azt tudom melyik...xd

a szlengre voltam kíváncsi :]

2011. máj. 5. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

a "páwák" azok a plázapitsák,akik minden második szembejövő pasival megdugatják magukat,aztán csodálkoznak hogy eldobják őket egy menet után mint egy rongyot,ezért öltöznek rikítós rucikba,hogy a szivükön keletkezett lyukakat betömjék a sok tudatlan pasival,akik abban a tudatban élnek hogy milyen szép barátnőjük van,miközben a gyönyörüséges barátnő vagy 10 pasival csalja.

remélem segítettem :)

13L

2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
a páwa azt jelenti, hogy nagyon gyökér kisfiúk nagynak képzelik magukat, többnek érzik magukat másoknál stb... de közben csak egy sz*rdarabok
2012. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem is páwákkal lenne a gond,inkább a swagekkel.A mostani iskolámban az o.társaim nagy része páwa,teljesen jóba vagyok velük,viszont az előzőbe swagek voltak,azok elég nagy képűek,páwák is,de talán nem olyan mértékben.
2014. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdünk gettósodni, mint az USA-ban. Gondolom már reppeltek is meg minden. Az én időmben még voltak, akik tudtak focizni, meg voltak, akik nem. Esetleg rockerek meg diszkósok. De ezek az emuk pávák meg s(w)eggek nekem már sok. Megérett a világ az aratásra.
2015. márc. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!