Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanulságos sorozatok? Ajánljatok!

Tanulságos sorozatok? Ajánljatok!

Figyelt kérdés

Olyan sorozatokat keresek,amik tanulságosak, vagy legalább van valami mondanivalójuk (pl 7th Heaven).

(Vámpíros, kórházas, nyomozós/helyszínelős most kizárva)


2011. máj. 4. 20:41
 1/8 habibi ***** válasza:
én nekem bizonyos dolgokat tanít a Született feleségek
2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
death note, jin roh.
2011. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A farm ahol élünk... nekem nagyon tetszik.Elég régi sorozat, de egyenesen felüdülés nézni.
2011. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bretso ***** válasza:
Family guy, illetve South Park, csak tudni kell nézni is, nemcsak látni.
2011. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Prison Break-Szökés
2011. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Harmadik típusú emberrablások (minisorozat). Igaz ufós, de nem ez a lényeg benne. Ne egy Alien vs. Predatort képzelj el. Nálam eddig az elsők között van.


2. Dexter. Egy "jó" sorozatgyilkosról szól. Rengeteg elgondolkodtató monológ van benne.


A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:02


Régen iskola után mindig azt néztem. Nagyon szerettem.

2011. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

82%, 21:59-nek :)


Régen én is mindig suli után néztem, és most megint adják valamelyik csatornán.Múltkor véletlenül odakapcsoltam.Ennek örömére gyorsan le is töltöttem.

A legmodernebb eszköz benne a távíró meg naugye a vasút...de pont ez benne a jó.Teljes kikapcsolódás nézni.Nem beszélve arról, hogy tele van kedves történetekkel és erkölcsi értékei is vannak.

2011. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb sorozatnak van valami mondanivalója.

A grace klinika kórházas sorozat, de valójában az emberi kapcsolatokról szól. A Született feleségeknek is sok mondanivalójuk van de néhányak számára nem jön át a sok humoros momentum miatt.

Én is inkább a tanulságos sorozatokat szeretem. Ezek a kedvenceim: Halálái hullák, Wonderfalls, Grace klinika, Született feleségek, Tara alteregói, Isteni sugallat

2011. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!