Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik osztálytársam azt...

Egyik osztálytársam azt mondta, hogy kifizet 4500 Ft-ot péntekig. De kiakadtam, mert megígérte, és hétvégére kellett volna a pénz. Tényleg velem van a baj, hogy felháborodtam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj ha egyszer meg ígérte akkor fizetnie kellett volna nem "elhanyagolni" piszkáld addig amíg nem fizet ki. Jogosan vagy felháborodva
2011. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kölcsönadtál neki, és most kellett volna visszafizetnie?

Ha igen, akkor jó lecke, ezért nem adunk soha senkinek semmit.

Ha nem, akkor nem értem, mit kellett volna fizetnie.

2011. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
'Bizniszeltünk'. Azt mondta, hogy péntekig kifizeti, de nem fizetett.
2011. máj. 7. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, én az egyik legjobb gyerekkori barátomnak adtam kölcsön 5 millát és én barom bármiféle papír nélkül, mert olyan szinten voltunk bizalmas viszonyban, aztán hirtelen megbolondult a pénztől, és esze ágában nincs visszaadni, gyerekkori barátból így lett ellenség, és jogilag se tudok mit tenni ellene, mivel se tanú, se papír, semmi


ezzel csak azt mondom, hogy az a 4500,- Ft neked most egy jó tanulópénz volt, és talán nem jársz úgy, mint én. tudod engem is csak most világosítanak fel, hogy pénzben nem létezik még gyerekkori barátság sem

azért durva, igaz?

2011. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éve egyik nagyon jó barátomnak adtam kölcsön 50 ezer Ft ot hogy tudja fizetni a tartozását akkor azt mondta hogy 2 hét múlva vissza fizeti. Azóta a 2 év alatt el kerüli a környéket, van munkája nem is rossz fizetéssel szóval tudna fizetni de eddig csak 20 ezer forintot sikerült vissza könyörögnöm hát bánom hogy adtam neki, remélem ez neked tanuló pénz volt akár biznisz akár kölcsön de úgy ne adj el semmit addig amég nem fizették ki neked. Az élet ilyen jobb ha a jövőben máshogy cselekszel.
2011. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!