Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy ez...

Csak nekem tűnik úgy, hogy ez a mostani Csillag születik nagyon gagyi?

Figyelt kérdés

Sztem kritikán aluli ...

Szerintetek?


2011. máj. 8. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se nagy szám.

Amúgy is ezt nem tervezték hosszúra mert már csak heten vannak.

Nincsenek most benne olyan jók. De azért nekem a harmonikás nagyon tetszik.

2011. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jó hát a harmonikás srác nagyon kis aranyos, de ő is inkább aranyos, mintsem az a harmónika lenne olyan kiemelkedően nagy szám, de ennyi erővel az a kis Attila is aranyos nagyon, csak szóval minőségében mégsem az a "sztár" születik dolog ez


na de mi az, hogy eleve nem tervezik olyan nagy számnak? szóval eleve sz@rnak tervezték ? hát ez még durvább ....

2011. máj. 9. 06:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már rég a csak nézettségről szól. Nekem a Megasztár 4 táján esett le ezeknek a tehetségkutatóknak a valódi célja. Szappanoperát csinálnak belőle.
2011. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak táncosok és énekesek vannak benne, egy van aki hangszeren játszik.

Nem is érdemes másmilyen produkcióval jelentkezni, úgyis a táncosok és az énekesek jutnak tovább...

2011. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

na de sztem meg már ez is túl vegyes, hát mégis milyen produkcióra gondolsz? sakkjátszmára? egyszerűen összehasonlíthatatlanok sztem, hiszen más jellegűek, szal én már ezt se engedném


Nehéz ügy, mondjuk eleve az én elgondolásomban ez éneklésre való egy ilyen műsor, mert el nem tudom képzelni, hogy pl ha megnyeri a harmónikás vagy a Gomes csajszi, akkor ők azzal fognak koncerteket adni meg lemezeket készíteni? vagy mit tudnak kezdeni magukkal utána? egyszerűen nem értem, hogy miért is versenyeznek, mi lenne a cél?

Lehet h csak az én meglátásom, de sztem kár volt ezt ennyire megkeverni, egész más ez így, mint mondjuk egy régi Megasztár.

2011. máj. 10. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt atehetségen kéne legyen a hangsuly... Pl az a 2 biciklis miért esset ki? Nagyon gyenge csapat. A Romanian's got talent sokkal jobb volt.

Csak Gomezt szeretem, de ugyis egy énekes fog nyerni.

2011. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja most látom hogy a finálé volt. Hát neki legalább van jó hangja. A táncosok is jók voltak, de a tecát nem szeretem. Birom ahogy beszél az Attila.
2011. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!