Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mindig a diák hibás és...

Miért mindig a diák hibás és soha nem a tanár? Ők bármit megtehetnek?

Figyelt kérdés
Másodszorra fordult elő, hogy azért lett igazolatlan órám, mert a tanár beírt hiányzónak, miközben ott voltam, mert véletlenül "elnézte" a 34 ember között. De ami a legjobban kiakasztott nemrég, hogy a magyartanár elhagyta a dogámat, amit BEADTAM, és később azt hazudta, hogy biztos nem tudtam semmit, ezért nem adtam be és 1-est kaptam. Rajzra meg leadtam 5 rajzot kb, de ebből 4-et elhagyott és ezen múlt a félévi jegyem, rosszabbat kaptam. Elegem van a figyelmetlenségükből, hogy mi szívjuk meg miattuk. Miért hiszik, hogy bármit megcsinálhatnak? Főleg 11.-ben, mikor tudják, mennyire fontos minden jó jegy?
2011. máj. 16. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd magad, attól hogy tanár nem Isten. Szerintem mond meg a szüleidnek hogy beszéljenek a tanárral.
2011. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Mert azt hiszik hogy neked semmi jogod nincs, és maradj kussba...
2011. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg:)

Nekem volt olyan tanárom, aki már előre beírta a dolgozat jegyeit még írtuk:)

2011. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj biztosra. Jelentkezz minden óra elején, hogy ugye téged is beírt? Készíts másolatot a dolgozataidról, amit az orra alá dughatsz.
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!