Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszat csináltam? SOS

Nagyon rosszat csináltam? SOS

Figyelt kérdés

van egy haverom

és összejött egy csajjal,aki egy ***** de ő nem is ismeri,és mindenki rajta röhög most,de az a lány az téll egy nyomorék,olyan cipőbe járkál h kivan törve a sarka de közbe rázza magát,meg ien nagyképü,és sokszor volt bunkó velem is meg barátnőimmel is..és én csomoszor szoltam a haveromnak h nem is ismeri h milyen,és h ne járjon vele, mindenki rajta röhög h ezzel jár,és irta nekem h jaj szted komolyan gondolom..és én ezt bemásoltama csajnak..és közbe a "haverom" azt mondta másoknak h azért vagyok ilyen mert féltékeny vagyok a csajra közbe nem,csak jót akartam:D aztán most törölt mindenhonnan és még annyit irt h hallod mi a f****-képzelsz magadrol?

nem féltékeny vagyok,én csak jót akartam,mert mostanába nagyon fura..olyanokkal lóg,ezelőtt amikor haverom volt,akkor jófej volt nagyon és birtam,de most már inkább letagadom hogy ismerem, viszont megbántam hogy ezt csináltam,nem rosszat akartam,csak jót,mert tényleg mindenki hogy uristen,ő meg ő,meg jézusom meg mindenki mondta hogy ez most komoly? de közbe szerintem komoly,vagy szórakozik,de én nem akartam rosszat,... ja és nagyon sok év van közöttük!!

L


2011. máj. 22. 17:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
már bocsánat! De ez a haverod élete! neked meg semmi közöd h beleszólj a dolgaiba!
2011. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy jót akartál, de tudod, nem hiszem, hogy bármi közöd van más kapcsolatához. Beleütötted az orrodat, nagyon csúnyán. Kérj bocsánatot és ígérd meg önmagadnak is, hogy békén hagysz másokat.
2011. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Nem a te dolgod, hogy felvilágosítsad. Majd rájön magától, ha tényleg olyan a csaj. Aztán még az is lehet, hogy neki bejön, és boldogok lesznek.
2011. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Te most lány vagy, a haverod Fiú, aki összejött egy csajjal.Szted a csaj igénytelen és nem neki való, de ő mégis vele van. Te semmit nem érzel a fiú iránt? Mert ha nem akkor mi a fenét foglalkozol azzal, hogy ő épen kivel van. Neki megfelel és az a lényeg.

De ha ennyire igénytelen a csaj ahogy írtad, akkor a srác se lehet valami igényes

2011. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
már a kérdés kiírása előtt bocsánatot kértem,de tényleg..ő meg azt terjeszti hogy féltékeny vagyok,köözbe nekem csak egy jó haverom/volt...
2011. máj. 22. 17:07
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy tényleg féltékeny vagy ?!
2011. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
dehogy érzek.......apukám lehetne..de mivel barátom ezért szóltam neki,mert jót akartam,ez megy mindenhol hogy ő meg ő..és hogy tejóég...
2011. máj. 22. 17:09
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell bele okoskodnod? Semmi jogod nem volt ezt tenni, én sem állnék veled többet szóba az biztos.

Ez egyértelműen féltékenység, hiába tagadod

2011. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez végképp szebb, beleártottad magad egy apukád korú férfi kapcsolatába. Nagyon túllőttél a célon, de szerintem akkor is féltékeny vagy. Ha nem is tetszik neked, akkor a barátságotokat félted.
2011. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
az a lány régebben minden barátnőmnek tépte a haját,köpködött,kigáncsolt minket..tényleg nem vagyok féltékeny,soha nem volt még barátom,és szerelmes se voltam még soha:Dfőleg nem belé:Dnem teccik se kinézetre sehogyse:D
2011. máj. 22. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!