Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Koedukált öltözőt vagy szaunát...

Koedukált öltözőt vagy szaunát használtatok már?

Figyelt kérdés

Főleg az osztrákoknál divat hogy pucéran szaunáznak.Volt egy cikis élményem mikor 60 as nénik befeküdtek mellém meztelen, de volt kellemes is mikor csinos 30 as

Veletek történt már ilyen?


2011. máj. 24. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hogyha tudok meztelenül ülök be a szaunába..nem vagyok szégyenlős..sőt ha nem úgy ülsz be, az csak rosszat tesz (műanyagok sok mérgező anyagot eresztenek) sőt utálok úgy bemenni szaunába h van rajtam valami..főleg nőknél, ott lent nagyon sok bacit lehet összeszedni a műanyag fürdőruciból. (19/L) Mondjuk mindig eltakarom magamat ott alul a törölközővel, amit adnak. Szerintem nincs is értelme nem meztelenül beülni oda. Csak a műanyag izé olvad rád, és abból jönnek ki nem jó anyagok. Én is már találkoztam osztárkkal szaunában, meg is kérdezte tőlem (meztelentől) hogy miért jönnek be fürdőruciban. Meg is értettem.
2011. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

volt osztrák közös meztelenes szaunás élményem, és nagyon bejött. Alapból is szeretek szaunázni, de sokkal jobb érzés ruha nélkül szaunázni, meg valahogy természetesebb, kellemesebb érzés is, és nem volt ebből probléma, akár idős nénik ültek szemben, akár bájos leánygyermekek.

A szauna utáni medencében való lubickolás meg dettó sokkal jobb.

2011. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon élvezem a ruha nélküliséget, úszni, napozni, szaunázni.


Szinte mindig ilyen helyre megyek, vagyis mentem. Brühhű :'(

:)


N

2020. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!