Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hü*ye kérdés, de...

Lehet, hogy hü*ye kérdés, de szoktatok egyedül fagyizni?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy egyedül mész a városban, és úgy.
2011. máj. 27. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah, volt már. Bár nem a szó szoros értelmében voltam egyedül, hanem kutyát sétáltattam:) De hát nem csak társaságban lehet fagyit enni.
2011. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én még sosem fagyiztam egyedül :d Max "műanyag" edénybe vettem és hazavittem és ott megettem. Viszont nagyon sok embert láttam akik egyedül fagyiznak és sétálnak, illetve egy padon ücsörögnek :)
2011. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen.
2011. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Eza tok jo kerdes! Szerintem senkinek nem jutna eszebe ezt megkerdezni de megis elgondolkodik az ember most. :)


En sem szoktam. A fagyizas tarsasagi esemeny, valami vagy valaki kell hozza. Setalni a baratnommel, beulni valahova haverokkal vagy csaladdal. Ebed utan etteremben esetleg de tobbnyire akkor sem vagyok egyedul vagy ha nagy ritkan igen akkor meg nem megyek sehova csak ott ulok az asztalnal.

De van meg par ilyen dolog. Moziba es strandra sem megyek egyedul. Tobbnyire a parommal szoktam es most, hogy messze vagyunk egymastol eszembe sem jut, hogy elmenjek nelkule. :)

2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah. Nincs ezzel semmi gond szerintem.
2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én régebben sosem csináltam, mert szerintem is olyan társasági dolog.

Mostanában kaptam rá a dologra. Sokszor van, hogy én is kutyával vagyok. Elsétálok a tesco-ig a kutyival, és a végét meg neki adom. :D

2011. máj. 27. 19:34
 7/15 A kérdező kommentje:
És olyat csináltatok már, hogy egyedül leültetek valahova a városban, és elkezdtetek olvasni?
2011. máj. 27. 19:37
 8/15 yuda ***** válasza:

Fagyizásra úgy emlékszem kisgyerek koromban azért megtettem egyedül is, a könyv olvasást pedig bármikor- ha jó a könyv, leülök és nem bírom ki hazáig :D

Vagy néha menés közben is :D

2011. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutyaval vagy akkor nem is vagy egyedul. :)


Konyvet olvasni mindig mindenhol lehet. Vezetes kozben azert vigyazzatok! :)

2011. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Régebben étterembe sem mentem egyedül, az utcán sem ettem, nemhogy fagyit, egyedül. Neurotikus voltam. Azóta rendbe kaptam magam és azt csinálom, amihez kedvem van: ha megkívánok egy fagyit, akkor nem kell társaság :-)
2011. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!