Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet csövesnek öltözni?...

Hogy lehet csövesnek öltözni? Vagy valami más ötlet? Már az ovis foglalt, bolonballagás lesz, lány vagyok. Sürgő Válasz kéne!

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Régi szakadt kötött szőnyeget aggass magadra, önts rá minden jót, legyen illata. Koszos, szakadt nadrág, cipő szintén. A sminked pedig tükrözze egy borvirágos orrú csövest.
2011. jún. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehetnél akár fiú is, vagy Hermione a HPből :)

csöves ruha: jó sok szakadt ruha,egymásra.gatyára szoknya+több pulcsi. csimbókos haj,vagy kötött sapka,ujj nélküli kesztyű

2011. jún. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az az igazság, nem nagyon aarok csöves lenni, de egyszerűen nem tudok mit kitalálni...
2011. jún. 10. 06:08
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy beöltözhetnél az egyik tanárodnak, vagy csak simán tanárnak/őrült professzornak :)

második voltam

2011. jún. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én punk-nak öltöztem:) Szakadt farmer, hasonló póló. A hajam épp rövidebb volt akkor, így szépen fel tudtam zselézni. Ha hosszabb a hajad, összevissza tűzd fel, fújd le piros, zöld, kék (amilyen tetszik) színes hajspray-vel(egy hajmosással kijön). A fehér pólóra is fújhatsz a hajspray-ből mindenféléket.
2011. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos a punk az foglalt volt, az őrült professzor is tök jó, csak nem nagyon van hozzá cuccom, ha meg az egyik tanáromnak öltözök "félek", hogy megsértődnek...NAgyon jó ötletek!Köszi!!Végül is a Jöttünk Láttunk Visszamennénk című filmből Zsinette-nek, a csajcsövesnek öltöztem be,egy rakat kukazsák, meg ilyenek , és kész is...De azért nagyon köszi!!!:)
2011. jún. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!