Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lesz 3. világháború? És ha...

Lesz 3. világháború? És ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Elméletekre, gondolatokra vagyok kíváncsi...szerintetek eljön ez ez a szörnyű időszak, és ha igen, hamarabb mint gondolnánk? Vajon mi robbantja ki és hol,hogyan fog dúlni a háború? És kik között? Vagy már el is kezdődött csak minket nem tájékoztattak róla?
2009. márc. 22. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy lesz és szerintem nem is olyan sokára. A 2. világháború is a gazdasági válság miatt robbant ki.
2009. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ezt sose lehet tudni! Reméljük a legjobbat, hogy nem lesz, hiszen a 2.világháborúban sem kicsi pusztítás volt, akkor mi lenne a 3.ban? Eleve sokat fejlődött a tudomány... gondolok itt a fegyverekre meg stb. Remélem érted...
2009. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A harmadik világháborút tulajdonképpen már vívják. Igaz az intenzitása még "nem maximális", erre a világválság nagy lapáttal rádobott. Tehát tulajdonképpen "évek kérdése", hogy egy újabb nagy méretű világégés bekövetkezzen. Persze ez felelős államokkal talán elkerülhető. De nagyon erős kompromisszumokra van szükség, márpedig ez az egy jellemző nem vonatkozik a nagyhatalmakra.
2009. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
remélem nem lesz.szerintem ez a kijelentés ,hogy lesz 3. világháború nagyon elhamarkodott...szerintem hülyeség az egész...és erre a média még rátesz 1 lapáttal.
2009. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A negyedik meg kobaltalaval?:-)
2009. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!