Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet 18 év alatt...

Miért nem lehet 18 év alatt az Országos Széchényi Könyvtárba beiratkozni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és láttam a holnapukon, hogy 18 év alatt nem lehet beiratkozni.


"Beiratkozhatnak azok a 16. életévüket betöltött középiskolás diákok is, akik a könyvtár gyűjteményének használatát indokolttá tevő országos középiskolai tanulmányi versenyen vesznek részt, és ezt a középiskola igazgatója igazolja."


De én minden versenytől függetlenül, személyes dolog miatt szeretnék keresni valamit, nincs semmilyen lehetőség, hogy bejussak? Ez az egész miért van így?


2011. jún. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Könyvtárba lehet beiratkozni és regisztrálni is. Beiratkozásnál ingyenesen kölcsönözhetsz könyveket és csak évi tagdíjat kell fizetned. Regisztrációnál pedig nem kölcsönözhetsz könyveket, ott használhatod őket, de legalább ingyenes, nincs tagdíj.
2011. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, utolsó, de ha nem ismered az OSZK-t, miért szólsz hozzá? Ebből a könyvtárból semmit nem lehet kölcsönözni. Sem ingyen, sem pénzért. Továbbá itt olyan sincs, hogy regisztráció. A tudományos kutatókat vagy az újsgágírókat kivéve minden "civil" beiratkozónak fizetnie kell. (Diák-, nyugdíjas és egyéb kedvezmények persze vannak.)

Ha írsz egy privátot, lehet, hogy tudok segíteni.

2011. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi
2011. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!