Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegnap voltunk bulizni a...

Tegnap voltunk bulizni a barátnőimmel. Mindenki felszedett valakit csak én nem! Most hogy ne érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmet vigasztaltam mert a barátnője kiosztotta, sőt vele sírtm erre odajött egy pasi és egyből hozzá ment bőgni. Jó. Aztán én elmentem sétálni, gondolkozni és onnantól kezdve az egész estét végigsírtam, mert mindenki talált valakit vagy legalább smárolt valakivel, csak én lehetek ilyen szerencsétlen...És még a barátnőimet se nagyon érdeklem, nálam aludtak és ők nem helyiek mégis a saját fejük után mentek az új pasijaikkal, szóval nem is arra amerre én...A családommal se vagyok jóba.Kiakadtam minek így élni?
2011. jún. 26. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz is ,minek így élni ,szúrd tökön magad ,azt jónapot. :-)
2011. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez zavar akkor keress már barátokat. Ha valaki elkezd attól sírni, hogy valaki kiosztja, akkor az csak valami kis nyafka pics@ lehet.

Tényleg jobb ha olyanokkal barátkozol akik ezt megérdemlik.

Ezen tényleg nincs mit kiakadni. Most mivel lenne jobb neked, ha összejössz valakivel akivel smárolsz? Megoldódnának tőle a problémáid? Jobban kijönnél a családoddal? Nem.

Keress valami hobbit, vagy tanulj és hagyd abba az önsajnálatot. Kezdj magaddal valamit.

Ha belegondolsz a jelenlegi helyzeteden csak te tudsz javítani senki más.

Vagy ha ennyire rossz élnek, akkor még most öld meg magad, mert ha így állsz hozzá, és ha ilyen barátaid vannak később még csak rosszabb lesz és még nagyobb csalódások érnek majd.

2011. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tuodm tökönszúrni magam mert lány vagyok. amúgy meg meghalni sem akarok csak nem látom így az életnek értelmét. igazságtalan.
2011. jún. 26. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy általában az életnek nincs értelme szóval ha nem látod az értelmet, akkor az még nem baj.

Az élet az csak úgy van.

Ha nem tudod ezt elfogadni, akkor merülj el a tudományokban hátha akkor meglátod az értelmét, de ha az sem jó akkor a vallásban. :)


Szerintem viszont egyszerűen csak élj. Próbálj valami célt keresni magadnak vagy ha nem tudsz akkor segíts másoknak és attól jobban érzed magad.

Vagy ha nem akarsz másokon segíteni akkor legalább valami hasznossal foglald el magad. A többi az jön magától.


Hidd el, hogy nem az a megoldás a problémáidra, hogy összejössz valakivel egy buliban, pláne ha csak azért mert a "barátnőid" is összejöttek valakivel.

2011. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért akadtál ki, mert téged nem néztek ribinek? Szerinted törvényszerű minden buliba pasit felszedni vagy smárolni valakivel? Az ilyen csajok vannak megbélyegezve kis qrvának. Ezek az új kapcsolatok, amik bulikban születtek nem túl hosszú életűek, persze lehet kivétel, de az ritkán van, kb 1-2 hétig, vagy a következő buliig tartanak.

Most őszintén, ez kell neked?

Persze szar érzés egyedül maradni, de lehet a következő alkalommal meg az egyik "barátnőd" marad hoppon. Én a helyedben megvizsgálnám ezeket a barátságokat ezekkel a csajokkal, mert azt is kinézem belőlük, hogy csak azért vannak veled, mert van hol aludni. Egyszer mernél nemet mondani onnantól már nem is lennél érdekes a számukra.

Pasiügyben pedig inkább máshol ismerkedj, persze előfordulhat, hogy pont álmaid hercegével akadsz össze egy buliban, de ennek kicsi az esélye. Ha lesz egy fix barátod, tuti elmegy veled bulizni és akkor már te se maradsz egyedül.

Én ezért nem akadnék ki, mert nem smárolt velem senki egy buliban, felesleges ezen aggódni. Jó idő van inkább menj el valamerre foglald le magad és ne ilyen butaságokon agyalj.

2011. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megspóroltad az idegeskedést a terhességi teszttel.
2011. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!