Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az olasz pasik?

Milyenek az olasz pasik?

Figyelt kérdés
vannak a tipikus dolgok, hogy szeretik a nőket, elvannak kényelmesedve stb. de miben nyilvánul meg? én eddig csak azt vettem észre h a fiatalok (18-20 körüliek) akikkel egy egy partiban összefutottam szemrebbenés nélkül csak a szexre mennek.. ha esetleg későbbiekben komolyabb kapcsolatot szeretnék olasszal akkor kinek mi a tapasztalata, hogy lehet megfogni őket, ne csak egy szexet lássanak az emberben? :D
2011. jún. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt imádom az olaszokban hogy tudják élvezni az életet. Igen, szeretik a nőket, szinte minden szép nővel kikezdenek, és szerintem ha egy ilyen fiút fognál ki nem tudnád arról lebeszélni, hogy megcsodálja őket, akkor sem ha együtt vagytok. Természetesen nem minden olasz férfi ilyen, de velem volt olyan hogy csókolózott a barátnőjével közben meg rám kacsingatott...
2011. jún. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában kicsik:-(
2011. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
dehat azt mondjak kis ember nagy bottal jar
2011. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy el vannak kényelmesedve, vagy lusták. A déliek igen,talán, de az északiak nem. Szeretnek bókolni, és ha szép vagy, biztos hogy kikezdenek majd veled...figyelmesek, jószívűek, az is tuti, hogy főzni fog neked. :D Aztán ha készen vagytok az ágyban, az már másik tészta, hogy utána hogy viselkedik majd veled.:D
2011. júl. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az olasz pasik nagyon szexisek,multkor osszeismerkedtem egy idegenvezetovel(a haja a szeme az arca ,jaaj :P)de ahogy lattam rajta,hogy mar menne is velem a dologra,inkabb gyorsan kimasztam a dologbol,es arra ra 10 percre,mar egy masik csajjal beszelgetett...
2011. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!