Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit váltott ki belőled ez a...

Mit váltott ki belőled ez a videó? Mi a véleményed a látottakról?

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszönöm!


21L


2011. júl. 5. 18:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
87%
Hmm....lehet ez érzelgős lesz,meg b*zis,de akkor is leirom! Komolyan elsirtam magam,az emberi butaság,figyelmetlenség mostanában hatalmas méreteket ölt :S Elveszik a szeretteink az ilyenek...nem is tudom ezekkel mit tennék,de ha ilyent látnák,hogy valakit elüt egy másik ember...háát komolyan megsiratnám ott helyben :(:( 23/F
2011. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
hát, ja. Kétlem, h aki gyorsan vezet és ezt megnézni akkor azt mondja, h "húúú ezentúl óvatosabb leszek", ugyanúgy lesz@rja.
2011. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Láttam már ehhez hasonlókat, de rám nem hat az ilyesmi érzelmileg. Ettől függetlenül biztos nem vezetnék őrült módjára. Egyébként még nem vezetek. Bár nem is igazán szeretnék, de nem biztos, hogy meg tudom úszni.
2011. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Durván lesokkolt.

Megnéztem egy horrort,azt mondták lefog sokkolni,nem sikerült neki. De ennek igen. Ez az igazi horror...

2011. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 sumergo válasza:
100%
Sokkolt! Nagyon durva! Talán ezzel kellene kezdeni a gépjárművezetés oktatását!
2011. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam, kicsit elkapott a félsz, mert félidős terhes vagyok, és a férjemmel 3 nap múlva megyünk autóval az ország másik végébe, rokonokhoz... de eldöntöttem, hogy nem gondolok semmi rosszra. Nagyon sajnálom az ilyen baleseteket, áldozatokat :(
2011. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
az én Testvérem egy ilyen rohadt állat miatt halt meg.Úgyhogy nem volt kellemes megnézni.És mivel anya vagyok a kisbabás történet háborított fel a legjobban.Ha nem az ölében fogja mint sok anya hazánkban is,hanem beteszi az ülésbe,életben maradhatott volna,nem lett volna semmi baja a babának
2011. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megkaptam a jogosítványom, apu végig nézetett velem egy ugyan ilyen kisfilmet!!! Sőt szerintem ugyan ezt...


Lehet ez miatt is van bennem, hogy ahogy Párom mondja "igazságosztoan" vezetek. Ha van egy 2 irányú út, és áll a sor, és mögülem meg jóval mögöttem lévők elkezdenek előzni, de rohadtúl nem tudják, hogy foge jönni szembe kocsi, beférnek e majd 2 kocsi közé...stb stb. ilyenkor úgy behúzom a kocsit a két sáv közé hogy nem férnek el mögöttem, de amikor jönnek a másik irányból akkor visszahúzom és elférnek. Ez így elég érdekesen hangzik, de inkább ezt bevállalom, hogy anyázzanak, minthogy bármi olyan történjen mint a videókban látottak, amennyire tudom megpróbálom megelőzni a bajt, a sok agyatlanúl vezető embertől.

Elég annyi, hogy elnézel 1 mp-re és már meg is történhet a baj.


Ha autóoktató lennék, akkor biztos elméleti órán lejátszanék egy ilyen videót, vagy a jogsi megszerzése napján.


Mostohatesóm nem figyelése miatt, tavaly 3 ember halt meg miatta, ő volt a sofőr, ráadásul egy olyan kereszteződésben ahol nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet ütközni. Ő nem emlékszik rá, hogy mi hogy volt.


És z esetek 90%ban az szenvedi a bajt, halált stb. aki ártatlan!!! 24/N

2011. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Le leszek pontozva, de hatásvadász.
2011. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19:§0 pont ez jutott nekem is egyből eszembe...durva
2011. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!