Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Máskor, nincsen...

Most mi lesz? Máskor, nincsen bajom az idegenekkel, de most rettegek a hétfőtől.

Figyelt kérdés

Hétfőn táborba megyek- a mi iskolánkból hatan, öt fiú(egyikkel sem vagyok jóban, nem nagyon ismerem őket) és én mint egyedüli lány.

Eddig nagyon jól kijöttem az idegen emberekkel, de most rájöttem, hogy igazából csak azért vettek be maguk közé, mert őket igazából nem érdekeltem, én meg voltam olyan naiv, hogy elhittem jól elvagyok velük. Most is ez lesz: egy jól összeszokott társaság, én meg lehetek egyedül. Szinte mindenkinél olyan jó telefon lesz, tudnak rajta bármit csinálni, nekem nincsen, de igazából a netbookomat szeretném elvinni (amúgy is írni szeretnék rajta, de csak úgy, semmi komolyat nem akarok), és nem azért hogy egész nap a Facebook előtt kockuljak. És nem akarom mutogatni sem- tudom mi lenne a vége: mindenki netezni akarna, szóval én csak írogatásra vinném. Sajna a barátnőmnek nincs kedve jönni, pedig már annyiszor kérleltem...

Ráadásul még az a túl vékony se vagyok, meg deszka is, az átlag hetedikesekre nem ez jellemző, szóval ebből a szempontból is elég gáz lesz. Strandra meg többször is megyünk, de itt főleg a beilleszkedés a lényeg.

Higgyétek el, ha nem lettem volna már kismilliószor ebben a helyzetben, nem mondanám ezt, de szó szerint rettegek a hétfőtől.

SOS!!


2011. júl. 7. 18:28
 1/7 anonim válasza:
Minek jelentkeztél, ha ez van?Mondd vissza!
2011. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert az osztályból többen mondták hogy akarnak menni, de nem lett belőle semmi. Visszamondani meg már nem lehet...
2011. júl. 7. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne menj el!Istenem mit tudnak csinálni?Börtönbe csuknak?
2011. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól fogod magad érezni, ne aggódj! Ne idegeskedj, menj el, vigyél olvasnivalót, vagy valamit, amivel el tudod magad foglalni, ha mégis "egyedül ücsörgés" lenne a vége, amit nem hiszek. Figyeld meg, mindenki nyitott lesz, és barátkozó, mert ez egy tábor, ami arról szól, hogy jól érezzétek magatokat. Ha a Te a baráti köröd menne, és lenne ott egy idegen, Ti kirekesztenétek? Szerintem Ők sem fognak téged. :)
2011. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy a büszkeségem nem engedi, de tényleg elég gáz lenne a megfutamodnék...

Biztos van megoldás, és azért kértem hogy segítsetek, hogy rájöjjek. Az is lehet, hogy utólag bánnám, ahogy annyi minden mást is...

Az lemaradt, hogy 13L de biztos kiderült a szövegből.

2011. júl. 7. 18:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a normális válaszodat,amiért nem azt írtad hogy: "ne menj el".Tényleg köszi:D
2011. júl. 7. 18:58
 7/7 anonim válasza:
Minek tetted fel a kérdést? Előre lehet látni, hogy mit akarsz. Írhattad volna azt is, hogy legyetek szívesek biztatni, nem harapta volna le senki a fejed.
2011. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!