Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Douglas Adams által írt...

Chrisstian_ kérdése:

Douglas Adams által írt Galaxis útikalauz stopposoknak, és a sorozat többi része, jó könyvek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok egy "nagy olvasó" de a 2005-ös film adaptáció az egyik kedvenc vígjátékom, ezért gondolkozom a könyv megvételén.
2011. júl. 16. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Az eredetit olvastam, én nagyon jól szórakoztam rajta, csak ajánlani tudom! :)


A sorozatról nem tudok, ennek van több része is????--- közben utána néztem, tényleg van több is :) Szerintem tuti jók lehetnek azok is, hajrá! :)

2011. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jók :)
2011. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legjobb az első rész, de a többi is fergeteges, és messze jobb, mint a film. Évente egyszer tuti elolvasom mind az öt részt... :)
2011. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az angol humor olykor elég gyér tud lenni, ezért a dilemmám, viszont eddig csak jót hallottam róla, így asszem megpróbálkozom vele.

Kössz a válaszokat, és a halakat! :)

2011. júl. 16. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem az a tipikus angol humor (pedig azt is imádom), szóval csak nyugodtan! :)
2011. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezen a nyáron olvastam végig, és fantasztikus!!!

Mindenképpen ajánlom:)

2011. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazi, zseniális régi sci-fi, nem a mai mindenféle sz.r, amit sci-finek állítanak be. 13/L
2012. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Divica válasza:

Mindenképpen ajánlom! Nagyon jó az egész sorozat: a Galaxis útikalauz stopposoknak valójában egy 5 kötetes "trilógia" mely esetén szerintem az első könyvet az összes utána következő felülmúlja! :)

A filmet én is láttam, de nyomába se ér a könyvnek, de az is igaz, hogy én előbb ismertem és szerettem meg írásban :)

2014. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!