Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jótékonysági eseményeke...

Milyen jótékonysági eseményeket szervezhetnék?

Figyelt kérdés
Amerikai mintára szeretnék kisebb szabású jótékonysági eseményeket kezdeményezni a sulinkban(diáktanács szervezésében), mint diákelnök majd a következő tanévben. Pl. sütivásárt meg kocsimosást, meg hasonlókat hallottam már. És a befolyt pénzzel valami programot/szervezetet, szakkört, vagy akár magát a diáktanácsot támogatnánk.Mit gondoltok erről? Van valami ötletetek, amiben esetleg benne lennének többen szerintetek?
2011. júl. 20. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon klassz ötlet! =D

mi mindig papírt gyűjtöttünk, az is vicces

2011. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet nagyon dícséretreméltó!


Lehet barkácsolni is valamit, amit el lehet adni:

pld. saját készítésü ékszer, (gyöngyfüzés, fonott "barátság"-karkötö, stb.), kézimunka (horgolt-kötött, hímzett(?) Handy-"ruha"), Netbook-"ruha", gyertyakészítés, képkeret fotóknak, saját készítésü festmények, grafikák, modern kötény(varrás) a konyhába, T-Shirt-befestés, lámpaernyö készítés (papír, textil), szárított virágból lakásdíszek (koszorúcskák, csokrok), saját készítésü lekvárok (jópofa csomagolásban) és kis fantáziával biztos még sok minden...


Sok sikert!

2011. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy buli rendezése, vagy valami süti esetleg palacsinta árulás ebben mindenki benne lenne.
2014. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!