Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy normális...

Mit tehetnék, hogy normális barátokat találjak?

Figyelt kérdés

Már unom a környezetemben élő embereket. Annyira kiábrándítóak és felszínesek, hogy a falra mászom tőlük, alig néhány barátnőm van csak. Itthon azt szokták mondogatni, hogy "egyéniség" vagyok, mert felvállalom, hogy nem csak Lady Gagát vagy David Guettát hallgatok, illetve nem csak a sminkelésen jár az eszem. Ez idáig rendben van. Nem iszom, drogozom, cigizek és bulikba sem járok, teljesen hidegen hagy. De nyár van és szeretnék elmenni egy csomó helyre kirándulni, stb., viszont így meg nincs kivel. :S


Van ötletetek az internetes "barátkeresésen" kívül?

L/18.


2011. júl. 21. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetem:) Mióta egyetemista vagyok, rengeteg normális barátra leltem:) Ugyanis az itteni emberek már "felnőttebbek", mint az olyanok, akikről írtál, és akiket én is unok. Ezelőtt én sem buliztam, el sem mentem otthonról, most pedig bulizni is járok (inkább házibuli barátokkal), de többször kirándulok:) Remélem, jelentkeztél valahová;)
2011. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Túl sok jó választ lehet adni a kérdésedre. Szűkítsünk egy kicsit.

Vannak céljaid? Mi érdekel még a kiránduláson kívül?

2011. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne ülj a négy fal között, hanem csinálj valamit. Az összes barátom úgy ismertem meg, hogy valahol találkoztunk. Ez leeht egy kórus, balettiskola, munka vagy egy intenzív nyelvtanfolyam, mindegy is. Általában felszínes emberek nem járnak ilyen helyekre, így ha ilyen helyre mész, ott szinte bárki megfelelő ember, onnantól meg csak rajtatok múlik, hogy barátkoztok-e.

Az internetes, meg úgy általában a célzott "barátkeresés" marhaság, felesleges. Ne a gép előtt, hanem az életben keresd a barátokat.

2011. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: Igen, egyetemre szeretnék majd menni, sokan ajánlották is ebből a szempontból, de csak szeptembertől leszek 12.-es. :)


Második: Semmilyen különösebb célom nincs. Barátokra vagy ismerősökre kirándulások, egy napos külföldi utazások, koncertek (főleg rock vagy pop) alkalmával lenne szükségem. :) Vagy akár csak a fővárosi állatkertbe elmenni. Egyedül nem túl vonzó ez az egész, de ha lenne mellettem valaki, akivel jókat tudok beszélgetni, az már egészen más. :)


Harmadik válaszoló: Igen, igyekszem minél több helyre elmenni. Például augusztusban lesz egy találkozó, amit az egyik kedvenc együttesem tiszteletére szerveznek a rajongók, hát, majd meglátjuk... :) Egyedül megyek, és nagyon remélem, hogy jól sül el. :P

2011. júl. 22. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

21:47

"Egyedül nem túl vonzó ez az egész, de ha lenne mellettem valaki, akivel jókat tudok beszélgetni, az már egészen más."


"Egyedül megyek, és nagyon remélem, hogy jól sül el."


Úgy túnik, megtaláltad az egyik lehetséges megoldást. Ha eljársz olyan helyekre, ahol számodra érdekes dolgok történnek (például egy kedvenc együttes tiszteletére szervezett találkozó), ott olyan emberekkel fogsz találkozni, akiket hasonló dolgok vonzanak, mint téged. Ha több ilyen találkozóra jársz el, akkor statisztikailag hamarabb lesz olyan társaságod, akikkel jól érzed magad.

2011. júl. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

01:24

Igen, igazad van. :D


Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kezecske... :))

2011. júl. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!