Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan erdő, ahol szabadon lehet sátorozni?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon szívesen sátoroznék este egy sötét erdőben. Jó buli lenne :D Csakhát nem tudom, hogy szabad-e valahol, vagy hogy mennyire veszélyes ez. Mert azért nem szeretném ha vadászok lőnének ránk tévedésből, vagy vaddisznók támadnának meg :)
2009. ápr. 4. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi, hogy nem a választ írom, de... Ez tényleg nagyon érdekes és jó ötlet, nem is értem, miért nem jutott eddig eszembe... OO Nagyon izgalmas lehet... ^^
2009. ápr. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos M.o-on nem tudom mi a helyzet de Erdelybe nagyon sok hely van ahol lehet satorozni, igaz nem az erdoben, hanem az erdo szelen. Nagyon szuper! Ha erdekel tudok irni egy jo par helyet! :D
2009. ápr. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg remek ötlet, szívesen résztvennék egyszer magam is ilyenen... Ha nem vagytok nagyon hangosak és feltűnőek, bárhol nyugodtan sátorozhattok, pl. itt Budapest körül vagy a Pilisben nem egyszer találkoztam az erdőben ilyen társaságokkal. A vadászok nem fognak lelőni :D meg tudnak különböztetni sátorozó embereket állatoktól. A vaddisznók leginkább csak akkor agresszívak, ha veszélyt jelentesz a kicsinyeikre, én inkább a kóbor kutyáktól paráznék, de ha elég mélyen mentek az erdőben, ez sem fenyeget, a borzok, rókák nem jelentenek komoly veszélyt, azt hiszem... ^.~ úgyhogy hajrá, 5 liter kullancsriasztó kell csak,és előre!
2009. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisoroszi szigetcsücsök. Természetvédelmi terület, gyönyörű, csak árvíz és magasabb vízállás esetén veszélyes. Itt lehet sátorozni, nevetséges áron, annyi, hogy autóval csak a természetvédelmi terület határáig lehet menni, onnan kis kocsiba át lehet pakolni és be lehet menni. Tüzet bárhol rakhatsz, ha vigyázol és emondhatatlanul hangulatos, gyönyörű. Magyarországon egyébként tilos a vadkempingezés.
2009. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Szia,bocsi,hogy ilyen későn írok választ.

Szóval,én nem tudtam,hogy tilos a vadkempingezés,tegnap el is mentünk egy közeli erdőbe a barátommal. Le is vertük a sátrunkat egy susnyásba,gyújtottunk tűzet is ( mi hülyék, simán belobbanhatott volna az erdő),sütöttünk virslit,aztán olyan hajnali 1-2 óra fele lefeküdtünk a sátorba,a barátom egyből el is aludt,de én nem tudtam,mert úgy féltem!!!! A lefekvés után pár percre fel is ébresztettem a zajok miatt, és ahelyett h megnyugtatott volna,h "nyugi,nincs itt semmi,semmi baj..", ő is tök parázott! Én megvoltam győződve róla,hogy vaddisznó,barátom meg mondta,hogy dehát az büdi meg tuti röffögne, de tiszta rossz volt,mert láttunk árnyékokat is ,meg lépteket hallottunk,remegtünk mindketten...aztán meghallottuk a röffögést,na akkor már sírtam..mindketten reszketve ültünk a sátorba,és vártuk,hogy elmenjen/elmenjenek.. Miután világos lett,el is húztunk egyből onnan.SZÓVAL SZERINTEM NAGYON VESZÉLYES,JÓL GONDOLJÁTOK MEG,HOGY KIMENTEK E!! :(

2009. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Júúj.. hát ez nem hangzik valami túl jól, de én mondjuk nem is a biztonságérzet miatt mennék ki :))
2009. szept. 3. 01:58
 7/7 kuccsoli válasza:
100%

Sziasztok!

Én erdélyi vagyok és rengetegszer sátoroztunk sűrű erdők közepén.Tehát az a tanácsom mindenkinek,aki fél a vadaktól,hogy No para!Az állatok jobban félnek tőlünk,mint mi tőlük.Csak veszély esetén támadnak ránk,vagy ,ha kicsinyeik vannak.Kell vinni egy kutyát és az jelez,ha valami közeledik.

Üdv:Laci

2014. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!