Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek szép nevek? Az én kedvenc...

Ezek szép nevek? Az én kedvenc neveim. Szerintetek milyenek? Ja és nem várok babát, nem azért kérdezem

Figyelt kérdés

az én kedvenc neveim. szerintetek milyenek?? ja és nem várok babát, nem azért kérdezem:)

1.Jessi (angolosan)

2.Lara (nem laura)

3. Emily -emília

4. emma

5. Adrienn

6. Fruzsina

7.Sarah

8. Katy

Az angol nevekből egyiket sem lehet magyarban így használni??? pl. nem dzsessika, hanem jessica.

hallottam olyanról, hogy lehet lekönyveztetni neveket, jó pénzért. ezeket így nem lehetne??


2011. júl. 29. 13:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az Adrienn tetszik, a többi nem.
2011. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Emili az van Magyarországon is, így leírva.

Nekem ezek közül a Lara, Emily és a Fruzsina tetszenek.

2011. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Na jó,de ha "Magyarországon élünk" akkor nem lehet minden második-harmadik ember Emese,Csenge,Gellért,Zólyom...Csak mert magyar nevek!
2011. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat, persze mindenkinek más az ízlése:) amúgy nekem az első kettő, a lara, és a jessi tetszik nagyon. lehet hogy a sok amerikai film miatt érzem olyan "közönségesnek" a magyar neveket. már bocsi, de így érzem.
2011. júl. 29. 13:39
 15/25 anonim válasza:
74%

Senki nem mondta, hogy minden 2. embernek pl az Emesét kellene adni névnek. ( főleg, ha férfi :) ) Csak a leírtak közül vannak olyanok, amik eléggé.. hogy is mondjam.. itt nem lehet ilyeneket írni szerintem, de ha azt írom, hogy bizonyos etnikai csoportok szoktak hasonló neveket adni, akkor valószínűleg érti mindenki..

Véleményt kérdeztek, én leírtam a sajátomat. :)

2011. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

Egyik sem tetszik ezek közül...

De ha muszáj választani, akkor az Emmát választanám.

2011. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Közönségesek a magyar nevek?

Több embert hívnak John Smith-nek, mint Budapest teljes lakossága...

2011. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

'gyakorivalasz2'

Ez elég szomorú. :)

2011. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

az etnikai csoporthoz visszatérve fehér magyar ember vagyok, de értem hogy nem azért mondod, csak tetszenek ezek a nevek.

az lehet hogy az USA-ban ezek a közönséges nevek, de hát ha tetszenek, akkor nem tudok mit csinálni. miért, régebben a karolina, meg a kornélia tetszett, de biztos arra is az etnikai csoportot mondanátok.

2011. júl. 29. 14:00
 20/25 anonim ***** válasza:

Lara nagyon tetszik.

Emily, Sarah, Katy csak így tetszik magyarosítva már nem.

2011. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!