Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A felső szomszédom egész nap...

Kuplung33 kérdése:

A felső szomszédom egész nap klumpába jár! Roppant zavaró, szerinte csak hallucinálok! Hiába beszélek vele, nem tesz semmit! Fordulhatok a közösképviselőhöz? Nagyon kellemetlen, éjjel pl. a kopogásra ébredni!

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan fordulj a közös képviselőhöz, ha nem tudsz a szomszéddal zöld ágra vergődni. Én nem értem az ilyen embereket.... miért jó nekik, ha másokat zavarnak?
2011. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem eppen szabhatod meg hogy lakasaban milyen cipot viseljen. Sajnos el kell turnod.
2011. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene eltűrnie az állandó kótogást??
2011. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én még csak eltűrném,de van egy 5 éves kisfiam,aki éjjel,mindig felébred!Ahányszor a néni wc-re megy!Szerintem ez egy lakóközösség,oda "kellene"figyelni a másikra!
2011. júl. 29. 15:32
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél neki ajándékba egy puha papucsot, hátha elfogadja.
2011. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Felajánlottam neki,hogy veszek egy mamuszfélét,de azt mondta nem kell,van neki sok papucsa!Most arra gondoltam,megkérem,rakjon le valami szőnyeget..hátha!Járólapos a szobáján kívűl mindene!
2011. júl. 29. 15:50
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez annyira durva, nálunk is ez van és a k@csög közösképviselő azt mondja, hogy egy gyereket nem zavarnak a zajok, én meg vegyek egy füldugót. Én sajnos nem vagyok ennyire karakán, de ha Te az vagy, én azt tenném, hogy minden egyes alkalommal, akár éjjel is felmennék és mondanám, hogy megint felverte az egész családot és lehetőleg éjjel ne mászkáljon ebben a papucsában.

Nálunk alattunk mászkál ilyen kopogósban, de azt mondta, hogy nem tud neki mit csinálni (hogy roh@djon meg). Én egyszer reggel 6-kor mentem le fürdőköpenyben szólni, hogy ő ébresztett minket, de nem sokra mentem így. Azóta dübörgök neki éjjel, nappal meg a kisfiam, hogy azért neki se legyen jó, szemét öregasszonyok!

Mi van veletek azóta?

2011. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Én se tűrném, hogy a gyerekem nyugalmát valaki megzavarja, csak azért, mert nem hajlandó normális papucsban járni.
2011. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig kopogós a papucsa!Ráadásul,a hallásuk is romlott,mert hallom,hogy a tv-ben mit néznek,és jó hangosan beszélnek még hozzá+kopogás=idegbaj!
2011. nov. 4. 18:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer reggel hatkor mentem le, a multkor éjjel fél 1-kor, hogy nem tudok miatta aludni, meg felébredek rá, a szék lábával kopog, húzkodja a konyhában este kezdi, kb. éjjel 1-ig.

Figyi, kérhetsz birtokvédelmet a jegyzőtől, azt hiszem 2000 Ft illetéket kell megfizetni, egy próbát megér, ennyit még ki lehet fizetni. Ezzel is már megfenyegettem az alattunk lakót, most volt egy kicsi nyugodtabb időszak, de ha újra minden estés probléma lesz, megy a levél a jegyzőnek, nem leszek szívbajos, éjjel aludni akarok és kész. Azért mert ő nyugdíjas és halálra unja magát, azért én még éjjel aludni akarok. Nálunk a közös képviselő nem foglalkozik ilyennel, megmondta nekem, szóval szerintem ez sem járja, de mindegy. Időnként már én is zizi vagyok, nagyon ki tud készülni az ember, ha több éjszakán át nem hagyják aludni.

2011. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!