Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan oltsam be? Van egy...

Iccy kérdése:

Hogyan oltsam be? Van egy srác a suliba ő a menő közbe meg egy nagyképű k..g, nagyon idegesít mindenkit.

Figyelt kérdés

Csak senki nem meri beoltani, mond valaki neki valamit és az a válasza rá hogy.:kérdeztük?!, kösz, kellet!

meg beszélgetek valakivel odajön és minden szó után odanyögi hogy.:kösz,kösz,kösz....:@

Hogyan oltsam be????


2011. aug. 5. 03:01
1 2
 1/12 anonim válasza:

ha mindenkit idegesít akkor mondjátok meg neki, h bocs de kettesben szeretnénk nélküled beszélgetni. nincs szügségünk a társaságodra!

ha mondja ,h kérdeztük? mondd mondja mindenki ,h igen!

ha nem veszi észre magát akkor beszéljetek össze mindenkivel de csak olyannal aki nem köpi be ,h ha látjátok nevessetek és néha néha nézzetek rá, de ne mondjatok neki semmit se ,h min nevettek. ez őt nagyon fogja idegesíteni az biztos.

ha már eltelt 1-2 nap akkor mondjátok meg neki ,h hallottunk rólad valamit, és megint nevessetek de ne mondjatok semmit, és találjatok ki valami hülyeséget vagy indítsatok el a suliba róla valami ciki dolgot..

ha értetek a photo shophoz szerkesszétek rá a fejét egy buuzis képre, de csak akkor csináljátok ha tényleg értetek hozzá mert am észre lehetlesz venni a képen ,h szerkesztve van.

annyi ötletem lenne ,h nemigaz :D

2011. aug. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

előző vagyok.

-nyomtassatok a fényképével szórólap szerűségeket ,h pénzért szoopok nyaalok gombot varok. mindössze 200 forintért akárkit leápolok.. bár ebből lehet bajotok is de ha okosan csináljátok senki se fogja megtudni, és utána meg az egész suli rajta fog nevetni:D

legjobb ha rajtad kívül senki se tud a dologrol, szünetben kikéredzkedsz és kiragasztod pár helyre, elvileg olyankor nincs senki a folyosókon, ha lehet egy elég forgalmas és feltünő helyre rakd. vagy mégjobb ha van aulátok és emelet a suliba akkor jó sokat nyomtatsz és fentről szünetbe leszórod a folyosóra, szerintem sokan fel fogják kapkodni:D

2011. aug. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tetszik a ***** válasza:

Sz*rd le. <- Óh mekkora ötlet, hát nem igaz.

Ha észreveszi, hogy le se tojjátok, amit csinál, többé nem fogja csinálni.

2011. aug. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés s válaszok, valami fenomenális.
2011. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fiú lelkileg sérült kamasz és előttetek játsza a nagymenőt,mert máshol valójában egy senki.Otthon a szülei semmibe veszik.Valószinüsitem,hogy nem is nagyon törődnek vele.Ezért én azt javasolnám,hogy próbáljatok vele nyugodtan,piszkálódás nélkül beszélni amennyiben ezt ő hagyja,ha nem akkor nézzétek levegőnek és ezt pár nap után megunja és remélem normálisan fog viselkedni utána.
2011. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezt általánosban úgy oldottam meg ( lány vagyok...), hogy ha nem volt nálam kétszer akkora( szerencsére magas vagyok ) akkor megfogtam a pólóját, nekinyomtam a falnak, ránéztem komolyan, elmosolyodtam, és annyit mondtam : most hagyd abba,köszi.. Ez általában bejött :) De ehhez meg kell bizonyosodni róla, h csak a szája nagy, nem fog megverni pl.. :D mert a nyulak, akik csak szájhősök, nem nagyon tudnak erre mit reagálni.
2011. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 09:08

Ez nagyon nőies.

2011. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az oltás/beszólás csak akkor a legjobb, ha te találod ki. Ugyanolyan ez, mint a humorérzék, aki könyvből betanult vicceket ad elő fapofával, messze nem lesz annyira vicces egyéniség, mint akinek megvannak ehhez az "adottságai".

Szerintem ne beszóljatok neki, hanem hozzátok nagyon kellemetlen helyzetbe. Mondjuk a táskáját mikor nem figyel, nyomjátok tele tejszínhabbal, és legyen benne egy cetli, hogy "kérdeztük?!" :P

2011. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezio, és?:D 13-14 évesen még az lenne a normális, ha nem azzal lennének elfoglalva a gyerekek, hogy mi full nőies... Azóta nem is csináltam ilyet, nem is fogok.
2011. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!am sokan irtátok hogy ne foglalkozunk vele és akkor megunja ....hát ha 4 év alatt nem unta meg akkor ezután se fogja
2011. aug. 19. 03:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!