Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon Fontos! Hogyan használj...

Nagyon Fontos! Hogyan használjam ki a szünet utolsó napjait? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kösd be a tankönyveidet, hegyezd ki a ceruzáidat... :-)
2011. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aranyos :D De komolyan, miket csináljak, ami nem a tanulással kapcsolatos? :D
2011. aug. 13. 23:27
 3/6 anonim válasza:

Szia! :D

Nem tudom, hogy mennyit segít a válaszom, de azért írok.:D

Én is így érzek, ahogy te, minden napot ki szeretnék használni, nem akarom, hogy az utolsó napjaim kárba vesszenek, stb. És úgy érzem, hogy annyi mindent csinálhattam volna még, de olyan gyorsan eltelt az idő.

Én pl. elkezdtem plakátokat/posztereket/képeket rajzolni, nagyon időigényes, és eredményes is.:)

Aztán családdal vagyok sokat,mert úgy érzem arra van szükségem. BArátokakl filmezünk, koncertre megyünk, sétálgatunk, stb.

Azt tedd amit élvezel. Mert úgy tudod kihasználni. Teljesen mindegy, hogy filmezel, vagy sétálsz, ha te jól érzed magadat, akkor már érdemes volt.

De azért pár programötlet:P:

Piknik a barátokkal, mozi, bowling, filmezés(valami amin sokat nevethettek), pizzázás, karaoke, stb.

:D Remélem azért segítettem egy picit.:D


16/L :D

2011. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen :?) Köszönöm! de ez egy kis város és itt nincs bowling :D
2011. aug. 13. 23:59
 5/6 anonim válasza:

Megint 16/L.:)

Valamilyen szórakozási lehetőség biztos van.:)

Vagy mondom ott a filmezés is akár, én nemrégiben voltam pár baráttal, de nagyon sokat nevettünk, pedig csak egy "egyszerű" filmezés volt.:P

Meg hát a piknik....mindneki visz valami finomságot, visztek focit, röpit, vagy valami,szóval rengeteg lehetőség van! :)

Szép estét!:)

2011. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Neked is.
2011. aug. 14. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!