Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magányos vagyok, a barátnőimet...

Magányos vagyok, a barátnőimet se érdeklem. Van még valaki igy ezzel?

Figyelt kérdés

van egy jó barátnőm de vele is csak facebookon beszélek, és mindig mikor találkozni akarok vele ő nem akar.. szerintem ez így nem barátság. a legjobb barátnőim meg mind elmentek a suliból és azóta megszakadt minden. Micsináljak? vagy esetleg lenne valakinek kedve beszélgetni, ismerkedni?(:


18/L


2011. aug. 14. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nekem irhatsz emailt ismerkedhetünk bár én 23F vagyok és álltalában ritkán netezek mert dolgozok.

Egyébként próbálj ujj emberekel ismerkedni kimozdulni othonról.

2011. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem írhatsz nyugodtan privit,hasonló helyzetben vagyok.

16/L

2011. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1, te gy kicsit idősebb vagy szerintem neked más a baráti társaságod D én még kicsit 'gyerekes' vagyok. amugy én kimozdulnék de egyedül nehéz :/



2, írok :)

2011. aug. 14. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:

igazad van, ez így nem barátság

én az első válaszolónak igaza van, próbálj meg új embereket megismerni, amúgy sétálgathatsz is, engem megnyugtat


nekem is írhatsz ha gondolod, de én is idősebb vagyok

21/F

2011. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó 2:


írtam átment ?:o

2011. aug. 15. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
válaszoltam is rá
2011. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!