Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok: Szeretitek a kreatív...

Lányok: Szeretitek a kreatív dolgokat?

Figyelt kérdés
pl. papírt hajtogatni, gyöngyöt fűzni, stb. Jó időtöltésnek találjátok ezt egy sráccal? félek, hogy ez gyerekes, és ciki.
2011. aug. 25. 16:49
 1/10 anonim válasza:
32%
igen az ha 10 ÉVESEK vagytok !!
2011. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
27%
Az én kreativitásom másban nyilvánul meg; azt pedig nagyon szeretik. A neve: pénz
2011. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WhiteLabel válasza:
25%
Ha 20ezreseket hajtogatsz az tuti tetszik nekik.
2011. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szeretek gyöngyökből nyakláncot, karkötőt fűzni, de szerintem ezt nem pasival kéne! Bár is én nem azzal szoktam! :D 17L
2011. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
van egy exem, ő képzőművész, pl szalvétákból virágot hajtogatott nekem cukrászdákban v cigisdobozból angyalkát:) de a gyöngyfűzés. anyám:S nme fiús. meg kreatív, de akkor se csinálja ffi, főleg ne, aki akar tőlem vmit.én melegnek nézném...
2011. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajtogatni? Én nem szeretem, de egy ismerősöm ilyet hajtogatott: http://www.youtube.com/watch?v=A8EyLFWXV_0

Na ez már valami! Szívesen megcsinálnám. :D

Gyöngyfűzést nem szeretem. Egy idő után megunom. De a kreatív dolgokat nagyon szeretem. Én rajzolni, és írni szeretek, de pl. rajzolni egyedül. Írni is, de mondjuk egy közös történetet ki lehet találni, az jó időtöltés! Még fényképezni szeretek nagyon, és néha kell egy társ hozzá. Vagy egy társasjátékot is meg lehet rajzolni/kitalálni, és utána még játszani is lehet vele, nem csak gyerekeknek való, hiszen olyanra lehet csinálni, amilyet szívesen játszotok. (Tudod, ez a lépkedős, csak kell hozzá egy dobókocka, meg pár valami, amivel lépkedtek, de ezt is meglehet csinálni saját kezűleg.) A kreativitásnak csak a képzeleted szab határt! (Azért a gyöngyfűzést hanyagolnám egy közös programból.) :)

20/L

2011. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a kreativitást...nem csak a kézügyességre gondolok, hanem alapjáraton, az életben, a mindennapokban, a kreatív megoldások egy férfi részéről nagyon le tudnak venni a lábamról
2011. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt barátom mindig csinált valami kézműves, kreatív ajándékot, amit én rajzzal viszonoztam. Pöppet furi srác volt, de se nem gyerekes, se nem ciki.
2011. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fényképezés, hangszeren tudás, egyéb ilyen művészi dolgok nagyon bejönnek, de a papírhajtogatás... hát, bocsi, de nem :D
2011. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja, meg a színészkedés, rajzolás is nagyon vonzó számomra.

utolsó voltam.

2011. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!