Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sok " barátom" barátnak mondja magát,de most estem át egy nagyon nehéz szakitáson és annyira jól esne most egy jó baráti csevej,hogy kirángasson ebből,de mindenki túl elfoglalt ahhoz hogy velem legyen..Mi csináljak?

Tudom menjek el ide-oda,de ha nincs kivel,meg szakitás után az embernek nincs annyi önbizalma hogy csak úgy vaktában elmenjen bulizni...:( Nem tudom mi csináljak hogy kirángassam magam ebböl a helyzetből.Az exem már mással kavar,és nagyon rossz ez nekem :(


2011. aug. 25. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, de én hirtelen lettem egyedül egy gyerekkel, csak linkócik akadnak, lehet, hogy egyedül kell a lányom felnevelni.


Ha fiatal vagy, akkor azért nagy esélyed van ismerkedni bárhol, akár interneten is.

2011. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Á a fiatalság...mit sem ér ha az embernek nincs önbizalma..fenn vagyok egy társkeresőn irnak is rám,de mind csupa tucat dolgot kérdez mesél...buliban meg szerintem nem lehet ismerkedni mert.ott nem önmagukat adják az emberek..:(


Viszont sajnálom hogy olyan férfivel sikerült lenned sajnos aki magára hagyott téged egy gyerekkel :(


24/L

2011. aug. 25. 19:52
 3/3 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled. Én is magányos vagyok, nincs túl sok barátom.
2011. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!