Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz lehet ez a babona?

Igaz lehet ez a babona?

Figyelt kérdés
hogy ha egy fekete macska elmegy elöttetek akkor az szerencsétlenséget jelent.esetleg akinek van fekete macskája akkor történt vele valami szokatlan várom a válaszokat
2011. aug. 30. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy igaz :)
2011. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a fekete macskákat és nekem eddig csak szerencsét hoztak! :)
2011. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ,hogy igaz babona, csak ha elhiszed. Magadnak teremted meg, ha aznap bármi negatív történik, ráfogod a fekete macskára.
2011. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában nem hiszek az ilyenekben, de volt, hogy egymás után két fekete macska ment át előttem. Na akkor már paráztam :D (de nem történt semmi szerencsére)
2011. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van fekete macskám, aki nem csak előttem megy el naponta többször, de még rajtam keresztül is átmászik, és eddig semmi bajom nem lett. :)
2011. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én, mikor átmegy előttem egy fekete macska, mindig arra gondolok, hogy sajnálom cica, de ma rossz napod lesz.

Engem még soha nem ért semmi baj emiatt, lehet a macskákat kéne megkérdezni :)

2011. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!