Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIT TENNÉTEK? Ha olyan helyzet...

MIT TENNÉTEK? Ha olyan helyzetbe kerülnétek, hogy egy idegen országba kell költöznötök, mert el fogja venni a bank a házatokat, és csak ott tudtok megélni. Hogy nyernétek el valaki jó véleményét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
idővel és kemény munkával.
2011. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alaposan elgondolkodnék, hogy ha ebben az országban nem sikerült normálisan intéznem a pénzügyeimet, akkor a másikban mitől menne, ha ott még házam sincs??
2011. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De van..
2011. szept. 2. 08:40
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Hallod ha van akkor menny ki nyugodtan... Itt nem lesz jobb a helyzet! Ha jó a fizetés akkor mi tart még vissza? Ha meg nem jobb, de nem is rosszabb, akkor már csak a jobb mentalitás miatt is ki kell menni... Tudod milyen az emberek többsége itt, persze vannak rendesek is, de akkor is :D
2011. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Van? Akkor meg mit keresel még mindig itt? Aki csak teheti, menekül ebből az országból, mert itt mindig csak rosszabb lesz.
2011. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én igazából nem értem a kérdést.

Kinek a véleményét kell megnyerni? És miért? Mit számít mások véleménye?

És egyáltalán... elvesztettél egy házat... na és? Hány ezren fogják elveszteni elég hamar... És nem csak mert rosszul gazdálkodtak... bedőlt hitelek, munkanélküliség, nem várt betegség... sose tudni.

Ki itélhetne el téged? Milyen alapon?


Szerintem ne mások véleménye alapján dönts.


Én és a párom beláttuk, hogy nincs esélyünk otthon... még nem vesztettünk el házat, de hitelre nem is fanyalodnánk. Inkább elhagytuk az országot.

És itt mit teszünk? Boldogan élünk. Keményen dolgozunk, de van pénz mindenre, és a legnagyobb dilemmánk, hogy 200.000 forintot tegyünk félre havonta vagy csak 100.000-et.

2011. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De kinek jó a véleményét akarod elnyerni?


Az anyósodét, vagy az új szomszédodét? Mert nem mindegy...

2011. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem köt semmi ehhez az országhoz, akkor menj Isten hírével! Ha az új otthonod megítélése izgat, akkor nézz utána a történelmüknek, kultúrájuknak és tanuld meg a nyelvüket, hogy tisztelettel befogadhassanak!


De ha már minden jött-ment véleményét elolvastad, akkor olvasd el az enyémet is: Ha nem tudod fizetni a hiteled, de szeretnél itthon maradni. Akkor tájékozódj a hazai bankok törvénytelen(!), uzsora hiteleit megtámadókról. Vedd fel velük a kapcsolatot és támadd meg a hibásan kiadott banki termékedet. Ha magyar vagy, ne hagyd el a gyökereidet, néhány kalmár ügyeskedése és buzdítása hatására!

Ezt pedig nézd meg:

[link]

2011. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy még otthon(!) vagyok egyáltalán,vagy hogy egyáltalán rólam van szó.
2011. szept. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!