Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudod ki volt Képíró Sándor...

Tudod ki volt Képíró Sándor bácsi?

Figyelt kérdés

Csupán kíváncsi vagyok hányan ismerik és mit tudnak róla. Úgy gondolom, hogy minden magyar embernek illik ismernie.


Az interneten sok mindent lehet találni róla. Lehetőleg ne az index és hasonló színvonalú oldalakon keressetek információkat.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 4. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem nem ismerem és maradjunk annyiba, hogy se a támogatói, se vádlói nem ismerték igazán és barátkozz meg a gondolattal, hogy te se ismered, bármennyire hinni szeretnéd.



A "bácsizás" pedig ha elmúltál 16 éves valamint nem személyesen az illetőnek mondod, akkor elég hülyén hangzik.

Nyilván nem mondod azt, hogy Churchill bácsi, vagy Hitler bácsi.

2011. szept. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

"Úgy gondolom, hogy minden magyar embernek illik ismernie."


Sőt, szentté is kell avatni, sürgősen.

2011. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ami után a zsidók úgy elbántak vele. Simán szentté kellene avatni.
2011. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Leszarom. Amúgy tudom ki. De azt is tudom milyen korszak volt. Nem nem ítélem el, sőt értékelem a Horthy rendszert, de a benne élő embereket nem. Ugyan azok a Horthy második vonal béli emberek lettek a ötvenes évek új vezetőinek a másod vonala.
2011. szept. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ki volt, de nem követtem annyira az ügyet, hogy el tudjam dönteni, elkövette-e. Felmentették. Szeretném hinni, hogy tényleg ártatlan volt.


(amúgy szvsz 97 évesre nyugodtan mondhatja egy felnőtt is, hogy bácsi.)

2011. szept. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ja igen bácsi

és ez nem szimpátia keltés

2011. szept. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!