Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Válaszoljak neki? Nagyon...

Válaszoljak neki? Nagyon rosszul érzem magam miatta.

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm (baráti kapcsolat, mert én is lány vagyok), akivel nagyon jóban voltunk, de az évek folyamán észre vettem, h csak kihasznál, így megszakítottam vele a kapcsolatom.

Én egyébként egy olyan ember vagyok, h ha bárki megbánt is, akkor sem tartom a haragot, csak bizonyos pár lépés távolságot. Viszont vele már évek óta nem kommunikáltam, mert belefáradtam a sz*rkavarásba (volt, h embereket fordított ellenem), hazugságba és abba, h csak akkor vagyok jó, ha kell valami.

Ma van a szülinapom és nagyon sok embertől kaptam a FB-on üzenetet, mindegyiket egyenként megköszöntem. Viszont ő is írt (újra előtört a nagy semmiből) és olyan rossz érzés fogott el. Ha nem köszönöm meg, akkor én vagyok a bunkó. Ha megköszönöm, akkor félek, h el kezd nyomulni. Tudom, h megtehetném, h nem írok neki vissza a későbbiekben, de nekem már ez is rossz.

Az is rossz, h emiatt én érzem magam megint rosszul, holott olyan szépen indult a nap. Már rég le kellett ovlna tiltani az ismerőseim közül, de nem foglalkoztam vele, mert nem érdekel túlságosan a FB sem. Csak arra használom, h az osztálytársakkal, régi ismerősökkel tartsam a kapcsolatot, akik nincsenek a közelemben.


2011. szept. 13. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg kell köszönni!
2011. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

írj neki ennyit: köszi

utána, ha levelet küld, vagy posztol többet, akkor arra má nem kell reagálni.. attól hogy virtuálisan feköszönt a szülinapodon, még nem lettetek legjobb barátnôk..

ha meg nagyon zavar, vagy nagyon nyomul, akkor töröld a listádról.. ennyi..


mellesleg boldog szülinapot!

2011. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy ilyen után tiltottam vagy töröltem volna az ismerőseim közül. Én nem írnék neki vissza semmit ha a helyedben lennék.
2011. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és Boldog Szülinapot! :)
2011. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszönd meg és utána tiltsd le a további bonyodalmak elkerülése miatt.
2011. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a köszöntést és a javaslatokat is. Jó ötletnek tűnik, h megköszönjem és töröljem.
2011. szept. 13. 11:49
 7/11 anonim ***** válasza:

én azt mondom

hogy köszönd meg,

ne töröld még csak ha megint kezdi azt amit annak idején abbahagyott, vagy csak ha nem szeretnél vele beszélni

és ne legyen rossz érzésed azért, mert letiltod

nem Te voltál, aki kihasznált, hanem Ő

egyébként meg boldog szülinapot:)

2011. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
n si pont így vagyok az egykori legjobb barátnőmmel. Ő is felköszöntött facebookon és vissaírtam annyit, hogy köszi és kész. Nem kezdett nyomulni utána.
2011. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
boldog szülinapot:) köszönd meg neki. koptatni lehet kedvesen is. ha nyomul, találkozni akar, akk kitérő válaszokat adsz. pl a közeljövőben elfoglalt leszel, nem igazán alkalmas ez a hétvége stbstb...
2011. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az egyenes beszéd híve vagyok.Ha nyomulna megmondanám neki,h.;,,a barátságnak vége.Minden jót és pá."
2011. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!