Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapest melyik részei a...

Budapest melyik részei a legveszélyesebbek, hol a legnagyobb a bűnözés?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy már nem feltétlenül a Józsefváros viszi a prímet, és érdekelne, hogy hol vannak még "rossz" részek. ha valakinek személyes tapasztalata van, és megosztaná, azt külön köszönöm.
2011. szept. 23. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
8, 9, 10, 20, 21, persze nem mindenhol, csak néhány részük. És nyilván minden kerületben van pár olyan utca, ahova nem mennék szívesen, csak nem olyan sok, mint ezekben.
2011. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Hős utca, Gubacsi út, Soroksáron a Dunához közel is vannak ijesztő utcák, most hirtelen ez ugrott be.

ja meg a pályaudvarok éjjel.

2011. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bitangbigtank ***** válasza:
100%
Soroksáron csak ilyesztő helyek vannak max, idáig nem hallotam semmilyen nagyon durva esetről
2011. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Budapestnek azok a részei a legveszélyesebbek, ahol a kemény bűnözők sok időt töltenek. Szerintem ha ők nem volnának ott, akkor azok a részek nem volnának veszélyesek önmagukban. :)
2011. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!