Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan szerzetesi kolostor,...

Van olyan szerzetesi kolostor, ahová el tudnék vonulni az emberek elől, és nem kellene közösségbe járni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem vagyok se keresztény, se buddhista, nem akarok kötelezően emberek közt lenni.

Valami olyan lenne jó, mint egy kolostor, egy kisebb önfenntartó közösség, de nem kellene közösen imádkozni, meg ilyesmi, hanem csak reggel kimennék kapálni vagy falat építeni, és az étkezésnél a közösből osztanának újra szét.


2011. szept. 29. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de ha megtaláltad szólj nekem is:)
2011. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Kisfiam, te biztos tinédzser vagy, kell neked egy pszichológus. Minden emberben van különleges, élj a mának, dont worry, be happy, ne légy antiszoc, vonzd be az értékes embereket, fogadd el egy felsőbb hatalom támogatását, és minden jó lesz.
2011. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ázsiában, pl. Thaiföldön biztosan sok ilyen kolostor van. Azt nem tudom, mennyire fogadnának tárt karokkal, utána kéne járni. :)


Ne hallgass az "ellenzékre", ha te ezt szeretnéd, hát csináld. Sok sikert!

2011. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan mukodnek ilyen kolostorok, viszont ott is van hazirend, es van kotelezo kozos ima, es foglalkozasok, tehat azert kolostor!
2011. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Gondoltam, nyilvánvaló,h viccelek, de úgy látszik, h nem.
2011. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak önfenntartó közösségek Magyarországon is, de ott általában családok élnek. Egy próbát mindenesetre megér, hogy befogadnak-e egy időre.
2011. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
magáncellás börtön, vagy büntetőtábor
2011. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó, ez milyen közösség? érdekel
2011. szept. 29. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy tanyát...

:) Jobb ötletem nincs. A vallásos kolostorok csak jól kihasználják az embereket. Van egy ismerősöm aki olyan szegény mint a templom egere. És havonta 10 ezret fizet a gyülekezetbe minthogy inkább a hitelét kifizetné vagy kajára rakná félre.

2011. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nincs pénzem tanyát venni
2011. szept. 30. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!