Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sopronban, milyen árak vannak?

Sopronban, milyen árak vannak?

Figyelt kérdés
lakás,pl. 3 szobás panel,vagy ház,euroba átszámitva mennyi? és munkalehetöség??
2011. okt. 2. 13:28
 1/4 anonim válasza:
Viszonylag drága ahhoz képest, ahol előtte laktam. 3 szobás lakást bérlünk 60 000 ft + rezsiért egy annyira nem is jó környéken, számold át mennyi euro. Mindenki Ausztria felé húz, de nagyon kell vigyázni rengeteg becsapás, én is már sajnos belefutottam ilyenbe, meg ismerősök is, de persze meg van az ellenpélda is. Helyben is van munka. Én a 3-400 ftos kenyéren szoktam kiakadni. Persze van tesco, csak nagyon messze.
2011. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Spar,tesco stb.ugyanaz mint máshol.A szolgáltatások pl fodrász,kozmetikus stb. az drágább.Mi 2 szobás lakást bérlünk 45000 ft-ért plusz rezsi.Vigyázni kell az emberekkel,mert elég rossz indulatúak,meg persze nagyokat szoktak költeni(meséket)és persze mindenért beszólnak.Én már úgy megyek le hogy na csak szóljon valaki.Elég beképzeltek az emberek,mert azt hiszik hogy ha az osztrák határ mellett laknak akkor ők már a Janik.Elég bunkók!
2011. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is az előttem szólóval osztom a véleményem. 2 éve lakom itt, de az emberekkel kapcsolatban sok jó tapasztalatom nem volt. Beképzelt, öntelt emberből jó sok van itt. Ahol tudnak beléd kötnek. És igen, drága, kb olyan árak vannak, mint Ausztriába.
2011. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
régen írtatok ide, azért hadd szóljak hozzá én is. Nem szeretek itt élni!néhány éve költöztünk ide! Pökhendi, lekezelő, nagyképű emberek tömege!Nagyon sokat szenvedtem miattuk, és több olyan ember hasonlóan látja, aki másik városból jött ide.
2014. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!