Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehetne neten barátokat...

Hol lehetne neten barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Nektek van ezzel kapcsolatos sikeres történetetek?:)
2011. okt. 14. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
facebook??:D :)
2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Aki az ismerőseim között van, az ismerősöm már, szóval...

Csak úgy meg nem vehetek fel embereket ismerősnek, és nem írhatok Nekik, hogy na, jól van, akkor most barátkozzunk, mert én arra vágyom:)))

2011. okt. 14. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:
hotdog.hu pl:)
2011. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"-.- hát lájkold a képeit vagy ha szülinapja van köszöntsd fel. Vagy kommizd a képeit hogy milyen szép/ ha lány vagy..:):D
2011. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már találtam barátokat a neten, létrehoztam egy olyan oldalt az iwiwen, ficerebukon, ami foglalkoztatott, és beléptem más, érdekes oldalakra, aztán először ott kommunikáltunk, aztán személyesen is találkoztunk.
2011. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! De olyan lenne jó, amit nem kevernek össze társkeresőkkel, mert nekem nem ez a célom. Jó lenne egy hasonló korú barátnő (nő vagyok), akivel tudnánk néha írni egymásnak.
2011. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer kommenteltem egy fanclubban és egy srác likolta a hozzászólásomat. felvett ismerősnek és azóta néha beszélgetünk, de elég ritkán az idő eltolódás miatt.

A másik meg úgy alakult ki, hogy barátom egyik osztálytársával kommentekben beszélgettünk képeknél/posztoknál és annyia meg kedveltük egymást, hogy bejelölt ismerősnek és azóta beszélgetünk. egy éve ennek, de talán pár hét múlva találkozunk is :)

2011. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
23.:)
2011. okt. 14. 16:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Írj privit, ha van kedved csak úgy dumálni... Én is gondolkodtam már ilyesmin... Nem akarok neten senkit felszedni a csak beszélgessünk sztorit meg vagy elhiszik vagy nem :D Nekem lenne kedven csak úgy beszélgetni... Ha van kedved írd meg milyen téma érdekel, hogy ne legyen meglepetés, hogy nem egyezik a belső világunk...
2011. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!