Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? 2 éves...

Ehhez mit szóltok? 2 éves dohányos

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=R87NYj6i8f4


"Ardi Rizal először 18 hónaposan próbálta ki a dohányzást, azóta függő pedig lett: napi 40 szálnál tart. A fiú apja elmondta, hogy nem aggódik fia egészségéért.


A láncdohányos indonéz kisfiú apja, Mohammad Rizal a Daily Mail-nek elmondta, hogy semmi jelét nem látja annak, hogy a gyerek beteg lenne. Hozzátette: fia azonnal sírni és lármázni kezd, ha nem kap egy szál cigarettát; ők pedig nem akarnak rosszat a gyereknek."



Engem nagyon felháborít, ráadásul a gyerek még kövér is, ami szintén ilyen korba nagyon veszélyes.



Mi a véleményetek? Titeket felháborít? Milyen büntetést adnátok a szüleinek?


Szerintem a gyerek a 6-7 éves kort sem éri meg:/


2011. okt. 16. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet sem hallottam még. Egy normális szülő még 30 éves gyerekének se engedi a bagózást nemhogy egy 18 hónaposnak. És lehet hogy nem látja azt hogy semmi baja nincsen de a tüdeje folyamatosan rongálódik arról nem is beszélve hogy fejlődő szervezete van így még jobban árt neki. Én a szüleit ott helyben halálra verném gyereket meg elvinném kezeltetésre az tuti.
2011. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Atyaég. :((((
2011. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos komoly...


Valahol olvastam hogy már most kezdenek nála jelentkezni a szív és érrendszeri betegségek...azért napi 40 szál még egy felnőttnek is sok....


Meg hogy állítólag úgy próbálják az indonéz orvosok leszoktatni hogy tejet adnak neki....de nem értem....a gyerek káros szokása napi kb 4 font-ba kerül (olvastam, ez kb olyan 1500 Forint NAPONTA)


Nem értem hogy a szüleinek erre hogy van pénze, ráadásul hogy ilyen kövér ennyi évesen, a kaját meg honnan veszik....


De szörnyű....pláne hogy vigyorgó fejjel még mutogatják is a TV-be

2011. okt. 16. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen :| 40 szál az két doboz :| Úristen, hogy őszinte legyek, szóhoz sem jutok.
2011. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen =/
2011. okt. 16. 12:42
 6/6 kzs ***** válasza:

Egész egyszerűen felháborító!!

Ha rajtam múlna, a "szüleire" kiskorú személy gondatlan veszélyeztetése címmel legkevesebb 10 év börtönt sóznék, és azonnal megvonnám tőlük a szülői jogukat.


Ami a gyereket illeti, betenném egy gumiszobába, törhetetlen játékokkal. Ott aztán toporzékolhatna cigiért, nem kapna egy szálat se! Elhihetitek!!

2011. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!