Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs legjobb barátom?

Miért nincs legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, haverjaim, de egy olyan sincs akinek mindent elmernék mondani... Ez nagy baj nektek van legjobb barátotok?

17F


2011. okt. 17. 00:00
 1/8 tetro ***** válasza:
77%
nekünk van
2011. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a "legjobb barát", pontosabban legjobb barátnő női műfaj. Férfiaknál van szűkebb baráti kör, de ritka, hogy van egy kifejezett "legjobb barát".


Egyébként "mindent elmondani" minek?

2011. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
68%

Szerintem meg fiúknál is létezik a "legjobb barát" kategória.


Nem hiszem, hogy baj lenne, ha neked nincs legjobb barátod, csak akkor gond, ha neked hiányzik valaki, akivel komolyabb dolgokról is beszélgethetnél.


Egyébként az előzőnek abban igaza van, hogy mindent elmondani egy másik embernek életveszély. Viszont természetes igénye az embernek, hogy megossza a gondolatait, vagy a vele történteket másokkal.

2011. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak jó barátaim akikre mindig számíthatok, minden esetre én az a fajta vagyok aki soha semmit nem árul el magáról.Általában én segítek nekik, vagy adok javaslatokat az adott problémáikra, mert én úgy is megoldom a magamét.Amúgy se mondj el mindent egy személynek csak ha nagyon szoros a kapcsolatotok, minden esetre szerintem keress egy jó barátnőt, inkább velük tudod az ilyeneket megbezsélni.Vagy csajozz be vagy keress lány barátot, velük lehet lelkizzni.
2011. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg haverjaim sincsenek, nemhogy legjobb barátom

15/F

2011. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
forever alone
2011. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiúknál inkább a baráti körök a gyakoribbak, sok pasi, mind jól elvannak, beszélgetnek általános dolgokról, közös hobbijuk van, együtt járnak bulizni Stb.

Ritkán tudok fiú + legjobb barátról, de Pl. öcsémnek ( annyi idős, mint Te ) is van egy barátja, akivel sokmindent megoszt, ( DE VELE SE MINDENT! ) gyakran vannak együtt.

Olyan is van, hogy a pasi "legjobb barátja" egy lány, de ez csak akkor működik, ha egyikük sem érez többet barátságnál. Nagyon hasznos lehet viszont, mert tudnak egymásnak tippeket adni a másik nemről. ( Nekem is van egy nagyon jó fiúbarátom, gyakran fordul hozzám csajozós kérdésekkel ) Talán amiért egy lány barát jobb lehet, hogy nem szégyen vele lelkizni. Mert azért a fiúk nem nagyon szeretik gyengének mutatni magukat más fiúk előtt, még akkor sem, ha jóban vannak.


A feltett kérdésre csak Te tudod a választ, de ha nem érzed úgy, hogy valakiben feltétlen megbízhatsz, semmiképp se mondd el neki a titkaidat. Talán a meglévő haverokat és barátokat kellene közelebbről megismerni, kettesben lenni velük néha, mert egy "bandában" mindenki más, mint igazából. A nagyobb bajokban úgy is kiderül, ki az, akit a barátodnak nevezhetsz.


OFF!


21:22, szerinted mi ennek az oka? Nagyon rossz lehet, változtatnod kellene ezen.

2011. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ezt csak úgy mondják, ha a valódi értelmét nézed, nem sok embernek van...
2011. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!