Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok titeket ez mennyire...

Lányok titeket ez mennyire zavarna? (koleszos élmény)

Figyelt kérdés
Az van hogy a szobatársamat szokott jönni kelteni egy lány, én meg tegnap ittam és ezért meztelenül aludtam. Reggel arra keltem hogy áll a f@szom. Aztán most mondta a szobatársam hogy reggel amikor jött a csaj kelteni őt akkor is állt és akkor sem volt rajtam takaró. Szóval minden látszott. Hát nem tudom hogy mit tegyek mert eléggé szégyenlem érte magam. Valamit azért kéne mondanom neki nem? Bocsánatot kérni vagy ilyesmi.
2011. okt. 20. 20:05
 1/10 anonim válasza:
100%
Bocsánatot ne kérj , Nem a te hibád a reggeli erekció , és az sem hogy bejött és meglátta, fogd fel viccesen , valami poént vágj oda, hozd zavarba :D
2011. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ha ez velem történt volna nekem is elég cikis lenne a téma, én annak örülnék ha nem beszélnénk róla :D de sztem beszéld meg a szobatársaddal h milyen a bnője..:DD
2011. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
elsőnél a pont
2011. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel a csajjal akar összejönni.
2011. okt. 20. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele és ne mondj a lánynak semmit,tegyél úgy mintha te se tudnál róla.

Kelteni jön reggelente?Ez elég fura:O

És össze akar jönni ezzel a lánnyal.Na mindegy végülis megértem ha anyuci nincs ott,hogy ébresszen reggelente akkor kell egy nő.Aztán majd rendszeresen ki is takaríthatja a szobátokat:)

2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sz@rd le
2011. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Pff, miért kérnél bocsánatot, tök természetes...

Kíváncsi lennék arra a lányra, aki megijed egy álló faroktól, vagy cikisnek tartja :)

2011. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a te szobád nem? Azt csinálsz, amit akarsz. :) Ne kérj bocsánatot.
2011. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd a dolgot teljesen természetesen. Megtörtént, kész, vége. Esetleg említsd meg a szobatársadnak, hogy te nem garantálhatsz semmit, amikor alszol. De ne mentegetőzve, hanem természetes modorban.
2011. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szóba hozza a csaj a témát hogy "helo reggel állt a f..szod" akkor mondd neki azt hogy " és mért nem buktál rá bébi?" :D
2014. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!