Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megváltoztathatom a nevem?...

Megváltoztathatom a nevem? Szerintetek melyik a szebb?

Figyelt kérdés

nem tom már hol hallottam,hogy szülői beleegyezéssel meg lehet változtatni a nevünket (persze pénzt is kell érte fizetni...mondjuk alapból kell szóval m1)


ezekszerint ha még nem vagyok 18 éves,ha a szüleim belemennének,megváltoztsthatnám a nevem?


a mostanit nagyonnagyon gyűlölöm,kicsi korom óta tervezgetem,hogy egyszer megváltoztatom,már amikor bemutatkozok valakinek,majd elsüllyedek szégyenembe,hogy ki kell mondanom a nevemet...


szerintetek melyik a szebb?


Dakota vagy Natasa?


tudom hogy fura ízlésem van de szeretem az ilyen külföldi neveket :P


13l


2011. okt. 21. 19:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Most mi a neved?
2011. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
És most mi a keresztneved?
2011. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
nem akarom leírni mert nagyon undorító....de tényleg
2011. okt. 21. 20:01
 4/45 anonim ***** válasza:
mindkettő cigányos... a dakota meg nem férfi név? (és ez még utal is rá)
2011. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
A Dakota szerintem ronda, a Natasa elmegy. De tényleg, mi most a neved? Kb. ilyen idősen én is meg akartam változtatni a nevem, de mára megbarátkoztam vele. 20L
2011. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi-légyszi!!! Nagyon kíváncsi vagyok arra az undorító névre!!!
2011. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
a mostani nevem liliána fujj...(direkt nem irom nagybetűvel,annyira hihetetlenül gyűlölöm basszus....anyám helyébe hamarabb adtam volna inkább magamnak azt hogy Franciska vagy mittudomén csak nem ezt fujj....)
2011. okt. 21. 20:04
 8/45 anonim ***** válasza:

pedig szép neved van. De ha a Lili tetszik belőle, akkor lerövidítheted a neved, és akkor úgy mutatkozz be és azt írd a füzeteidre.

Nem egy tucatneved van, és különleges is. Légy büszke rá! :)

2011. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadt szép neved van, meg ne változtasd!! Ha mégis... inkább a Natasa.
2011. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Legyél Dorisz! ;)
2011. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!