Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálnak a többiek, mert...

Miért utálnak a többiek, mert így viselkedem, az őszinteség a szükségtelen rossz?

Figyelt kérdés
Járok egy angol tanfolyamra,ahol főleg 22-37 közöttiek a tagok, namost úgy látom a lányok nem szeretnek mióta lett két jó fiú barátom és mert egyik nap az egyik lány hozott be édességet és mindenki meg lett kínálva a csokikból, viszont én azt mertem mondani az osztály előtt,hogy köszönöm,de én nem szeretem az édességet. Erre mindenki felhőkölt, csak a normálisabbak nem, a tanár is ellenem volt,mert végig kérdezgetett mindenkit utána,hogy ki az,aki nem szereti még az édességet és mindenki azt válaszolta,hogy imádja, erre a tanár válasza az volt,hát persze,hogy mindenki szereti a csokit, én is imádom és röhögtek, a lányok meg egymásra néztek gúnyosan mikor mondtam,hogy én nem, pedig kedvesen mondtam. A helyzet az,hogy hajlamos vagyok a cukorbetegségre, több családtagom cukorbeteg és az orvosok nem tanácsolják,hogy egyek én is, most már megbántam,hogy ezt akkor nem mondtam, de olyan rosszul éreztem magam az órán, hogy inkább csendben maradtam.Ráadásul hogy kedvelhetnék egy olyan lányt,aki állandóan arról beszél milyen jó a házassága és nem hagyja szóhoz jutni a másikat. Mikor a tanár kérdezett tőlem valamit, nem tudtam elmondani, amit akartam mert folyamatosan belekotyog mindenbe és mire szóhoz tudtam jutni már a nagy részét el is felejtettem a mondandómnak.Ráadásul a tanár végig dicsérgette a lányok és pár fiú fogalmazását az enyémet meg el sem olvasta, pedig akik látták azt mondták,hogy hibátlan a helyes írásom angolból és jól fogalmazok,jobban mint ők,akik régebb óta tanulják a nyelvet. Velem van a baj?
2011. nov. 3. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően veled, túl sokat foglalkozol a többiekkel és túlságosan keresed bennük az önigazolást. Egyszerűen le kell sz.rni őket, azért vagy ott, hogy tanulj. Ha nem jó a környezet vagy az oktatás, akkor meg menj másik helyre, tucatjával vannak nyelviskolák.
2011. nov. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt emberek vagytok, fizetős tanfolyamon.Ne viselkedjetek úgy, mint egy csapat kamasz az iskolában.Ha nem tetszik, keress másik tanfolyamot!
2011. nov. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg úgy tűnik, mintha te kb. 10 éves lennél...de akkor mit keresel ebben a csoportban?
2011. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindhárom előttem hozzászólónak igazat adok!
2011. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az őszinteséggel van a baj. Hanem azzal, hogy ilyen társaságban olyat mondtál, amit ők nem tudtak elhinni.

Nem kell semmit az orrukra kötni, mert mint látszik, visszaélnek vele. A te károdra. Bőven elég annyit mondani, hogy köszönöm, nem kérek.

2011. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ha a tanárral kapcsolatban csak az első felét mondtad volna, azt mondanám, örült, hogy talált egy beszédtémát, ami természetesnek tűnt (ezt nem olyan könnyű naponta megtenni), a második fele azonban számomra felvetné, hogy alkalmas helyen tanulom e a nyelvet.
2011. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!