Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál egy novemberi...

Mit csinálnál egy novemberi vagy decemberi szabi alatt?

Figyelt kérdés
A karácsonyi időszakot leszámítva maradt még vagy két hét szabadságom (egy csomó csúsztatás volt). Mi az, amiért ilyenkor érdemes kivenni? Annyi pénzem nincs, hogy melegebb éghajlatra utazzak, a wellness maximum fél napig köt le, hosszabb programként nem. Mit lehet még csinálni? 4 órában dolgozom csak, így az olvasás, takarítás stb. jellegű dolgokra amúgy is bármikor van időm, nem kell szabi hozzá. Szóval mit ajánlotok? Több egynapos programlehetőség is érdekel.
2011. nov. 3. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Disneyland decemberben csodaszép :)
2011. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Párizs nekem is eszembe jutott. Voltam ugyan már többször, Disneyland-et is megnéztük, de adventi időszakban még sosem láttam a várost, biztosan gyönyörű lehet.
2011. nov. 3. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Színház, túrázás - néhány napos, valami szép helyen, hegységben, jó tiszta levegőn...
2011. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A túrázás nekem is tetszene, de nőként egyedül nem merek nekivágni egy erdőnek, a szervezett kirándulások pedig (érthetően) mind hétvégén vannak. Párom nincs, barátokkal nem tudok menni, mert ők örülnek, ha karácsonyra elég a szabadságuk.
2011. nov. 3. 22:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam, beszéltem a főnökkel, kivehetem jövő tavasszal is, nem muszáj most. :)
2011. nov. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!