Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy ki zajong? Szomszéd probléma!

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltuk a felső szomszéd az, de ő szinte alig van itthon. Mégis, valaki a fejem felett egyfolytában zörög... hol bútort tologat, hol golyót gurigat. Múltkor mentünk el korán itthonról, a húst klopfolta. A földszinten élők azt mondták, ők is hallják néha. De érdekes, hogy mindig addig csinálja, amíg fel nem kelek, utána nyugta van... van amikor még délután is ficánkol.
2011. nov. 4. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A szomszédod egy pszichopata és szerintem direkt csinálja.hogy miért??azt kérdezd meg tőle és mond meg neki hogy ku.rvára zavar amit csinál...vagy ha tovább folytatja akkor ráhívod a rendőrséget..
2011. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer menjél fel és csengessél ra.

Kérdezd meg tõle, hogy nincs e szüksége valamilyen segitségre!

2011. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, kinek mi a korán. Mi is rettentően zavarjuk a szomszédékat, mert két kisgyerekem van. Az, hogy ők azért kelnek hatkor, mert ugat a kutya, meg a másik szomszéd kel és áthallatszik, az nem érdekel senkit. A bútortologatás az a szék lesz, nem tettek filcet az aljára. Mi raktunk, de legszívesebben leszedném, mert a minket utáló szomszédnak sincs, és két szinttel lejjebb is hallani, hogy ő nem emeli meg a széket. Ha társasházban laksz, valamennyit tűrni kell. Nekem azért dörömböltek, mert mászott a kicsi, járni nem tudó gyerekem a padlón. Fel!hallatszott. Vagy sírt, és 2 mp-en belül már dörömböltek. Pedig nem hagytam soha sírni, mert egy szobában aludt a naggyal a férjem meg hatra járt dolgozni 100 km-re.
2011. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon furán tudnak ám hangzani a zajongások egy társasházban. Én pl. a negyediken lakom, nem lakik felettem senki, mégis egy csomószor úgy hangzik, mintha fentről jönne a zaj, pedig ez kizárt.

Ahol régen laktam, ott is az alattam lakók óbégattak állandóan, de sokáig azt hittem, hogy fentről jön.

2011. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!