Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a franciák? Mi a...

Milyenek a franciák? Mi a véleményük Rólunk magyarokról?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, pár embertől azt hallottam, hogy utálnak minket, de volt aki ezt megcáfolta.
2009. máj. 9. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Nos, én úgy tudom a franciák inkább a románokkal szimpatizálnak és mivel a múltban sokszor volt nézeteltérésünk a románokkal a francosok mellettük voltak, emiatt. De ez régebbi dolog, szerintem ezt már senki nem gondolja komolyan, tehát nem utálnak minket.

Amúgy is az olaszok meg velünk szimpatizálnak, ez a lényeg!!

2009. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Utàlni nem utàlnak minket..Foleg azért nem,mert 10 bol 6 AZT SE TUDJA hol van Magyarorszàg.Kint élek, a férjem francia,és még mindig sikerul olyan szituàcioban talàlnom magam amikor nem tudom, sirjak e vagy nevessek: ilyen kérdések hogy Hol van Magyarorszàg, meg tagja vagyunk e az Europai Kozosségnek ( Ek-nak!!!!!de még jo, hogy legalàbb màr nem a Szén-és Acélkozosségben hiszik magukat), meg Ki a kiràlyunk, meg hogy nem is tudtàk, hogy hivatalos nyelv a francia, hisz milyen jol beszélem :S...szoval...Ami a legdurvàbb volt, anyos-apos az elején elémpakolt egy csomo barackot meg dinnyét, hogy megmutassàk mi az, meg megkérdezték ismerem e a krumplit, terem - e nàlunk....

Hiàba gyonyoru orszàg, foleg, itt délen nagyon kedves emberekkel, sajna azt kell mondjam, az egyik legbutàbb, a vilàgra az egyik legkevésbé nyitott nép.

A romànokkal egyébként nyelvrokonok, de hogy pl

Trianon....Szinte senki nem tudja mi is tortént pontosan 1919 ben...

2009. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Jó kis sztori. XDXD

2009. máj. 9. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg nem semmi sztori :DDD


Képzelem milyen arcot vághattál közben amikor pakolták eléd a krumplit ... én kínomban csodálkozva mondtam volna, hogy úristen mi ez a csodálatos zöldség sosem találkoztam még vele azelőtt és gyorsan pakoltam volna a zsebembe.


Idegességemben el is ültettem volna otthon :DDDDDD



Különben én nem hallottam, hogy utálnának minket. Szerintem nem nagyon érdekli őket M.o. és valóban nem is tudják hol van. De amúgy a legtöbb országban nem tudják, hogy létezünk... :s


Állítólag a francia nők nem az ápoltságukról híresek...

nem tudom ezt többször hallottam.


Szerintem alapjában olyanok mint mindenki más, a többség biztos rendes és kedvesek.

2009. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a franciák általánosságban a külföldieket nem szeretik...

amúgy előző válaszoló: voltam Franciaországban (Párizs) a francia nők nagyon ápoltak, csinosak, stb.

2009. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a franciák tényleg nem szeretik a külföldieket. Főleg a szomszédjaikat: spanyolok, németek és angolok. Erről jut eszembe: Nicolas Sarkozy nem tartja magát magyar eredetűnek, holott a nevéből nem ez szűrhető le. Sokan lenézik nyugaton a magyarokat, azt hiszik hogy Magyarország egy hatalmas puszta, csikósok meg betyárok vannak itt és folyton gulyást eszünk.... A nagy "művelt" Nyugat...
2009. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bary79 ***** válasza:
93%

Inkább nem is írok semmit, mert a moderátor kitilt az egész oldalról.

De tényleg nagyon lenézőek minden más néppel, ők a felsőbbrendű FAJ.

Nem lopták magukat a szívembe, hogy finom legyek.

Így megfelel?

2010. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Airaa ***** válasza:
Jókat nevettem az előző válaszokon, és bevallom, minden a lenézésükről, a Magyaro.-ról szóló szegény alaptudásukról, a francia nők ápoltságáról igaz ! nekem elég sok francia ismerősöm, barátom van, és azt tudom mondani plusszban, h így h ismerjük egymást, így is lenézve érzem magam egyesek miatt. de ez a nagy francia Casanova ill. franciacsók olyan mítoszok, amiket minden francia ismerősöm megcáfolt sajnos, mert szenvedély az elég kevés van bennük :(
2012. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!