Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma húztunk az osztályban,...

Ma húztunk az osztályban, hogy kit ajándékozzunk meg karácsonykor, de nem tudom, hogy mit szeret akit húztam. Mit vegyek neki? (13/L tól 13/L-nak)

Figyelt kérdés

Ma húztunk. A lány, akit húztam, vietnámi, tehát névre szóló ajándékot se tudok neki venni. Abba is bajban vagyok, hogy angyalkázni kell, ami azt jelenti, hogy néha(kb. hetente) ajándékot rakunk a padjába titokban. Mit adhatnék neki?

Amit tudok róla:

Sokat mobilozik

Sokat gépezik

Nem sportol semmit

Nincs állandó hobbija(mindig mást csinál-mostanában pl. összegyűjti, hogy kinek mi volt oviba a jele, és azokból az ábrákból csinál egy nagy rajzot).

Annyira nem jó tanuló, de nem is rossz.

Köszi mindent!

8. osztályos matektagozatos lány.


2011. nov. 14. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy puzzle kirakót, és darabonként rakd a padjába, a végén összeáll a kép. Persze nem 200 darabosra gondoltam, hanem gyerekeknek van 10-12 darabos, de igazán helyes kis állatos képek.
2011. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon jó ötlet. Fő ajándék(kb 3000 ft értékben, olyan, amivel nem csúfolnak ki és hasznos is(elég trágya az osztályom, ha csúfolásról van szó))
2011. nov. 14. 17:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj neki fordított adventi naptárat!Először add oda kis üres tasakokkal, majd mindig egy "cekélyszéget", töltse fel. Kis figura, minicsoki, ceruza, matrica...A meglepi a lényeg. Karácsonyra tele lesz a naptár.
2011. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És arra gondoltam, hogy én nyomtatok vmi képet, és felvágom annyi részre, ahány nap lesz, de nem tom, hogy milyen kép legyen!?!
2011. nov. 14. 17:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha szépen rajzolsz, akkor állat, pl. cica, kutya-virág, téli táj. Amit aztán fel is rakhat a szobájában.

De vehetsz neki IQ tesztkönyvet, ha matektagozatos, akkor vevő lehet a fejtörőkre.

2011. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem naon tudok rajzolni és tesztkönyvet tavaj/ly kapott, és az se lenne vmi egyedi, ha még1-et kapna
2011. nov. 14. 19:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik héten csokival és valami írószerrel kezdeném (persze jelképessel, hiszen matektagozatos).

Következőkön szóba jöhetne ilyesmiféle is:

- hógömb

- fürdősós üveg, nagyon szép, kagylósakat szoktam látni, 1000 Ft-ért

- képeslap

- bögre (egyébként bögrét magad is tudsz készíteni, és ráírhatod a nevét, így névreszóló lesz :)) )

- kedvenc magazinja új száma (ha van)

- mikuláscsomag :D

- puzzle

- könyv (juj, az Alexandrában vannak nagyon aranyos minikönyvek)

- mobilmatrica, karácsonyi dekorációk

- kedvenc énekese új cd-je, amit kiírhatsz netről is, és gyönyörűen, az ő ízlése szerint kidekorálhatod :)

- gyertya


Esetleg ez is jó lehetne, hogy minden héten kapna egy adventi koszorús gyertyát, a legutolsó gyertyánál pedig egy koszorút. :)


Remélem, segítettem, és tudsz válogatni ezekből az ötletekből, természetesen nem azt írtam, hogy mindent megvalósíts, mert az bőven 3000 Ft felett lenne. :D

2011. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, szerintem még írhatsz esetleg karácsonyi novellát, szép betűkkel, kidíszített kartonpapírra. nekem barátnőm írt egyszer, és nagyon örültem neki, mindig előszoktam venni elolvasni :-) szerintem igazán értékelni tudná :)


ha pedig nagyon karácsonyit akarsz, vegyél neki fadíszeket, képeslapot, faliképet, karácsonyi puzzle-t, bon-bont.. :)

2011. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Főajándék? :D Akkor süss egy tortát, az nálunk MINDIG a tombolák fődíja. :DD Vagy pezsgőt adj neki.

Én mondjuk, ha lenne ilyen, hogy főajándék, akkor a kedvenc sorozatának a dvd változatatit venném meg, ha megtudnám. :)

Előző vagyok, és bocsi a sok írásért, de fel vagyok túrbózva a karácsonyt illetően. =)

2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen sokat írtál, sőt nem bántam volna ha többet írsz, nagyon aranyos vagy. Ha van még ötleted privibe is megírhatod, amúgy meg azért írtam ki a kérdést, hogy válaszoljanak rá.

Nagyon sokat segítettél, igazán köszi :D

2011. nov. 17. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!